Ar tu pasirengęs priimti vasaros iššūkį? Rinkis muzikos stilių ir pradėk aktyvią vasarą!

Vasaros sezonas žengia koja kojon su aktyviu laisvalaikiu. Kauno kolegijos studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai skatinami nepramiegoti šiltojo metų laiko ir dienas leisti prasmingai. Šiemet kolegija įsilies į tarptautinį tarpuniversitetinį projektą „Universitetų vasaros iššūkis“, kurį visi kartu aktyviai pradėsime birželio 1 dieną, 10 valandą Kauno kolegijos sporto aikštyne (prie futbolo aikštelės). Tądien švęsime sportą, sveikatą ir pirmąją vasaros dieną!

Birželio 1 dieną kolegijos bendruomenė kviečiama dalyvauti nuotaikingose bei sveikatai naudingose aktyviose veiklose. Universitetų vasaros iššūkio atidarymo renginyje Sporto centro treneriai ves net 20-ties minučių kūną nubudinsiančią mankštą, o iš karto po jos dalyviai galės rinktis dominančią fizinę veiklą: pliažo tinklinį, futbolą, treniruotę su gimnastikos elementais, funkcinę treniruotę, jogą ir kitus aktyvius užsiėmimus. Čia taip pat veiks registracijos centras, kuriame savanoriai studentai padės gauti vasaros iššūkį priėmusio dalyvio prisijungimą ir tapti komandos dalimi.

Kauno kolegijos komandos bus formuojamos pagal dalyvio mėgstamiausią muzikos stilių. Bus galima rinktis tarp „Popso fanų“, „Electro dance music“ ir „Ištikimųjų rokui“ komandų. Ėjai 10 minučių pėsčiomis iki viešojo transporto stotelės? Mynei dviratį? Vedžiojai savo keturkojį? O galbūt šokai klube iki ryto? Viską fiksuok vasaros iššūkio dalyvio paskyroje ir pelnyk taškus savo komandai – kiekvienas taškas vertingas. Jeigu nepavyks dalyvauti vasaros iššūkio atidarymo veiklose – nenusimink.

Nuo vasaros pirmos iki paskutinės dienos vyksiantis projektas kvies nepraleisti vasaros bergždžiai ir ugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną bent šiek tiek laiko skirti fiziniam aktyvumui. Kauno kolegijos Sporto katedra skatina kiekvieną išbandyti savo jėgas varžantis su kitomis Lietuvos bei pasaulio aukštosiomis mokyklomis. Praėjusiais metais fizinį aktyvumą vasaros laikotarpiu žymėjo 10 Europos universitetų, o iš viso buvo užregistruota daugiau nei pusantro milijono aktyviai praleistų minučių. Šiais metais Vilniaus universiteto kvietimą varžytis sveikatingumo trasoje priėmė jau 17 aukštųjų mokyklų, tarp kurių ir Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Vokietijos, Izraelio universitetai ir kolegijos.