Kauno kolegijos Verslo fakultete įvyko 26-oji tarptautinė imitacinių bendrovių (IB) mugė. 20 Lietuvos ir užsienio šalių IB komandų dalyvavo kūrybiškumu dvelkiančioje mugėje, kurios tema – „Kūrybiškumas – raktas darnaus verslo sprendimams“. Remiantis šių metų temą ypatingas dėmesys buvo skiriamas studentų kūrybiškumui, inovatyviam mąstymui, ateities produkto idėjoms, kurios padėtų spręsti įvairias globalias problemas, susietas su efektyviu išteklių naudojimu, aplinkos taršos mažinimu ir kitais darnaus verslo sprendimais.

Kauno kolegijos Verslo fakultetą atstovavo net 4 imitacinės bendrovės –  „Raštmena“, „Talija“, „Turistlandija“ ir „Žiedūna“. Mugė vyko tiek kontaktiniu, tiek virtualiu būdu, tad Lietuvos IB turėjo galimybę pristatyti savo veiklas ir asortimentą šešioms IB iš Austrijos, Belgijos, Ispanijos. Studentams teko ne tik pristatyti savo imitacines bendroves, bet ir privilioti klientus, parduoti savo IB teikiamas paslaugas ar prekes. Studentų gebėjimai pristatyti ir reklamuoti prekes bei paslaugas, bendrauti su klientais, bendradarbiauti su verslo partneriais ir geriausiai pateikti ateities verslo idėją buvo stebimi ir vertinami.

Mugę vainikavo apdovanojimų ceremonija, kurios metu, neliko nepastebėtas nei vienas jaunasis verslininkas, kuris nusipelnė būti apdovanotas. Po ilgų komisijos diskusijų, auksinių nominacijų statulėlės iškeliavo į Vilnių, Visaginą ir Šiaulius.

Tarp gausybės mugės dalyvių Kauno kolegijos imitacinės bendrovės neliko nepastebėtos ir neįvertintos. Sidabrinė nominacija teko IB Talija (2) už gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti ir IB Turislandija (turistas) už gebėjimą geriausiai pateikti „Ateities produkto“ idėją. Brondzinė nominacija teko Kauno kolegijos Verslo fakulteto IB Turislandija (Active life) už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. Bronzinę nominaciją gavo ir IB Talija (3) bei Žiedūna už gebėjimą reklamuoti. Taip pat brondzines nominacijos susišlavė ir IB Talija (1) ir Raštmena už gebėjimą geriausiai pateikti „Ateities produkto“ idėją. Kauno kolegijos Verslo fakulteto studentai Benas Podeckis, Erika Bernotaitis ir Brigita Breiterytė buvo išrinkti geriausiais mugės vadybininkais.

IB ir studentus vertino komisija, kurią sudarė: Kauno kolegijos socialiniai partneriai, verslo atstovai. Komisijos pirmininkė Renata Kuktelionienė įmonės AB „Novameta“ tiekimo vadovė. Verslo konsultantė, koučerė Dangerūta Valentė-Durrett. UAB „Turto ekspertai“ direktorė Monika Bobinienė. Verslo vystymo vadovė, UAB „Gi Group Lithuania“ Jolanta Mizeikytė. Verslo plėtros vadovė, UAB „Agmis“ Eglė Stakaitienė. SWED banko atstovė Ramutė Valiulienė. Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijos prezidentas Marius Ignatonis.

Renginio organizatoriai: Kauno kolegija, Simulith centras, Lietuvos imitacinių bendrovių asociacija.