“Reabilitacija tautiškai” – tai šių metų Reabilitacijos katedros šventinis akcentas. Katedros bendruomenė bei kviestiniai svečiai vasario 8 dieną tradiciškai šventė profesijos dieną. Ne tik studentų išmoningumas ir kūrybiškumas, pasirodo, beribiai. Dėstytojai taip pat įsiliejo į visos šalies tautinę nuotaiką ir pasveikino visus lietuvių liaudies šokio „Kepurinė“ improvizacija. Kartais atrodo, kad  programa lyg ir kartojasi, tačiau turinys – nepakartojamas. Šiais metais studentai dalinosi patirtimi iš praktikos Maltoje bei Kroatijoje.  Vėliau sekė studentų  muzikiniai pasirodymai, padėkos ir ašarą iš juoko spaudžiančios nominacijos dėstytojams. Renginį taip pat stebėjo, kartu džiaugėsi ir būsimos profesinės sėkmės linkėjo mūsų socialiniai partneriai: Kauno respublikinės ligoninės, Kauno  klinikinės ligoninės, Ortopedijos technikos Reabilitacijos skyrių bei Birštono „Eglės“ sanatorijos personalo atstovai. Jolanta Burškaitienė, Ortopedijos technikos Reabilitacijos skyriaus vedėja, linkėdama studentams sėkmės, prašė nepamiršti, kad svarbiausia yra matyti ir mylėti savo pacientą visa širdimi.

Ir kad jau tokia tradicija tapo Kaunui kviestis vilniečius – šiemet pirmą kartą į svečius pasikvietė Vilniaus kolegijos Reabilitacijos katedrą ir tikrai nepasigailėjo – šimto linkėjimų puokštę dovanojo katedros vedėja Milda Žukauskienė, kviesdama bendriems darbams bei idėjoms.

Už kūrybiškumą bei aktyvų dalyvavimą socialiniuose renginiuose nominuoti bei dekano Juliaus Dovydaičio vardu vienkartines stipendijas gavo katedros studentai: Martynas Kaselis, Paulius Rakauskas, Goda Puišytė, Emilija Strimaitytė, Justė Grubevičiūtė ir Liutaura Alkimavičiūtė.

Absolventai ir šiemet buvo kartu – nors labai nedrąsiai, tačiau visi sugūžėjo scenon. Katedros vedėja Milda Gintilienė metė iššūkį savo absolventams – visus galinčius ir norinčius pakvietė pravesti paskaitą iš jau savo asmeninės kineziterapeuto ar ergoterapeuto patirties. Panašu, kad tai jų neišgąsdino ir greitu laiku sulauksime jų auditorijose.

O po visos gražios ceremonijos, šoko, šoko ir vėl šoko…su Vilniaus Universiteto Kauno humanitarinio fakulteto folkloro ansambliu “Uosinta”.

Kokia be būtų katedros šventės tema, svarbiausia, esame mes patys – studentai, dėstytojai, svečiai ir, žinoma, absolventai – kasmet parnešantys žinutę apie save, – pastebėjo katedros vedėja Milda Gintilienė.