Slaugos katedroje vykdomos studijos priskiriamos slaugos ir akušerijos studijų krypčiai. Realizuojamos dvi profesinį bakalauro laipsnį suteikiančios studijų programos: Akušerija ir Bendrosios praktikos slauga.

Katedroje dirba aukštos kvalifikacijos dėstytojai įgiję magistro, mokslo daktaro laipsnį, turintys praktinės patirties dėstymo srityje, nuolat tobulina studijų procesą pasitelkdami užsienio universitetų patirtį.

Dėstytojai, bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, studentais organizuoja ir vykdo mokslo taikomuosius tyrimus, tiesiogiai susijusius su studijų programa ir realia slaugos praktika, sąlygojančius studijų kokybę,  vykdo tyrimus šiomis kryptimis: gyvensenos ir sveiko senėjimo tyrimus; edukologinės krypties tyrimus; bendrosios praktikos slaugytojų profesinės veiklos tyrimus.

Bendrosios praktikos slaugos studijos vykdomos lietuvių ir anglų kalba. 2015 m. pasirašyta jungtinės studijų programos sutartis, pagal kurią studentai turi galimybė įgyti dvigubo diplomo laipsnį su Suomijos Mikkeli taikomųjų mokslų universitetu. Bendradarbiaujant su ES šalių mokymo institucijomis, galimi mainai ne tik studijoms, bet ir profesinės veiklos praktikoms.

 

Kontaktai :

Katedros vedėja:
Vilma Rastenienė, vilma.rasteniene@go.kauko.lt

Administratorė :
Laimutė Čiurinskaitė, laimute.ciurinskaite@go.kauko.lt

Puodžių g. 11, II a. 201 kab., LT-44295 Kaunas
Tel. (8 37) 32 13 60