Aktuali informacija pirmakursiams

 

Studijų grafikas

2022/2023 mokslo metų Medicinos fakulteto nuolatinių ir ištęstinių  studijų grafikas

 

 

Studijų užsiėmimų tvarkaraščiai

Informuojame, kad 2018-05-25 ES įsigaliojo Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Dėl šios priežasties tvarkaraštis viešinamas „Moodle“ sistemoje.

Tvarkaraščio naudojimosi atmintinė

2022–2023 mokslo metų rudens semestro pradžia visų kursų Kauno kolegijos Medicinos fakulteto studentams yra numatoma rugsėjo 1 d.

Rugsėjo 1-ąją dieną visi Medicinos Fakulteto studentai naujuosius 2022–2023 mokslo metus yra kviečiami sutikti dalyvaujant studentiškame piknike. Renginio vieta: Kauno kolegijos vidinis kiemelis (Pramonės pr. 20). Renginio laikas: 14:00 val. Plačiau apie renginį čia.

Rugsėjo 2-ąją dieną I-ojo kurso studentams yra numatomi susitikimai su grupės kuratoriais ir katedrų vedėjais. Tą pačią dieną II-ojo ir III-iojo kurso studentams yra numatomi teoriniai užsiėmimai, kurie vyks tvarkaraštyje numatytu būdu.

2022–2023 mokslo metais studijas Kauno kolegijos Medicinos fakultete planuojama organizuoti mišriu būdu, t. y. dalis studijų užsiėmimų vyks kontaktiniu ir dalis – nuotoliniu būdu. Sprendimus dėl studijų organizavimo kontaktiniu, nuotoliniu ar hibridiniu būdu priima atsakingi padalinių darbuotojai, įvertinę kiekvieno studijų dalyko specifiką.

Perlaikymų tvarkaraštis

Perlaikymų tvarkaraštis
*Likviduoti akademines skolas nuolatinių studijų studentui leidžiama ne vėliau kaip iki kito semestro antrojo mėnesio pabaigos, ištęstinių studijų studentui – iki kito semestro antrojo mėnesio pabaigos.

 

Studijų programų žymėjimas (nuolatinė studijų forma):

AK – Akušerija
BD – Biomedicinos diagnostika
BH – Burnos higiena
BPS – Bendrosios praktikos slauga
DT – Dantų technologija
ET – Ergoterapija
FK – Farmakotechnika
KN – Kineziterapija
MK – Kosmetologija
OP – Odontologinė priežiūra
SD – Socialinis darbas
RD – Radiologija
DE – Dietetika

Pirmo kurso studentų grupės žymimos su skaičiumi 2, pvz. Akušerija AK-2, antro kurso 1, trečio kurso 0, ketvirto kurso 9.