Katedroje Kosmetologijos programa realizuojama nuo 1996 metų. Ši programa prasidėjo kaip Medicinos seserų specializacija vėliau peraugusi į savarankišką studijų programą – Kosmetologiją. Per tą laikotarpį ji kito įtakojama naujų technologijų ir šiuolaikinės rinkos reikalavimų. Atsirado ne tik nauji dalykai, bet keitėsi ir jų turinys, studentai profesines žinias bei praktinius įgūdžius pagrindžia biomedicinos srities dalykų žiniomis studijuodami specializuotą Veido anatomijos kursą, Kosmetinių priemonių ir technologijų dalyko metu studentai ne tik įgyja teorinių žinių, bet ir patys gamina kosmetines priemones, kosmetologinės aparatūros poveikį pagrindžia specializuotomis Biofizikos žiniomis, klinikinių darbų ligoninėse ir odos klinikose metu mokosi įvertinti rizikos veiksnius bei odos problemų sprendimo ir komandinio darbo su kitais sveikatinimo sistemos specialistais galimybes.

Studentai taip pat turi galimybes lavinti praktinius įgūdžius išbandydami naujausias kosmetologijos aparatines metodikas (mikrosrovinę terapiją, vakuuminį kūno masažą, ultragarsą, radio dažnį, mikrodermabrazijos, IPL bei įvairaus sudėtingumo diagnostikos įrangas ir kt.). Praktinių darbų vykdymas realiose aplinkose-estetinės medicinos klinikose integruoja teorines žinias į praktinę veiklą.

Katedroje dirba 11 dėstytojų, kurie iš jų – 2 docentai, gydytojai, plastikos chirurgai, estetinės medicinos specialistai, patyrę praktikai.

Dėstytojai kartu su studentais dalyvauja taikomųjų tyrimų projektuose naudodami šiuolaikišką kosmetologinę-diagnostinę įrangą  – „AHA rūgščių poveikis sprendžiant jaunatvinių spuogų problemas ir liekamuosius reiškinius“; „Rūgščių poveikis sprendžiant brandžios rankų odos problemas“; „X gamintojo kosmetologinių kaukių poveikis veido odai“ ir kt. Kosmetologijoje profesinių įgūdžių spektras labai platus, todėl greta taikomųjų tyrimų vykdomi  ir projektai su visuomene sveikatinimo srityje, teikiant paslaugas žmonėms,  turintiems  specialius poreikius; projektai susiję su įvaizdžio ir visažo kūrimu – „KAUNAS TALENT“, Lietuvos moterų krepšinio lyga, „Išsipildymo akcija“, „Apkalbos“,  „TECH TOP“ ir kt.

Bendraukime ir dalinkimės patirtimi mūsų socialinių tinklapių puslapiuose:

 

 

Kontaktai:

Katedros vedėja:
Žaneta Mickienė, zaneta.mickiene@go.kauko.lt

 

Puodžių g. 11, III a. 301 kab., LT-44295 Kaunas
Tel. (8 37) 75 11 45
Mob. tel. 8 606 83248

Administratorė :

Puodžių g. 11, III a. 301 kab., LT-44295 Kaunas
Tel. (8 37) 75 11 45