Viena iš Kauno kolegijos veiklos krypčių – studijų programų tarptautiškumo didinimas, kuriuo siekiama pritraukti geriausius užsienio dėstytojus iš Europos ir kitų šalių.

               

Bendradarbiavimas su ekspertais iš užsienio šalių, rengiančių medicinos specialistus, skatina studijų modernizavimą bei atvirumą, integruojant tarptautinę patirtį ir kompetenciją.

dr. Eglė Galdikaitė-Brazienė yra sukaupusi didelę mokslinės ir pedagoginės veiklos patirtį, dalyvauja tarptautinėse tyrėjų grupėse bei projektuose, turi dėstymo Lietuvos ir užsienio universitetuose patirties – dirbo laborante Vytauto Didžiojo universitete, Molekulinės biologijos laboratorijoje, stažavosi Norvegijos Kristiansand universitete, dirbo lektore Vytauto Didžiojo universitete, kur dėstė Gyvūnų biotechnologiją ir Audinių inžineriją, Molekulinę diagnostiką ir kt. 2016 m. Apsigynė daktaro disertaciją. 2019 m. dėstė Rovira i Virgili universitete, Tarragonoje, Ispanijoje. Nuo 2020 m. iki dabar dirba mokslo darbuotoja Harvardo medicinos fakulteto, Akių genomikos institute, Bostone, JAV, kur gilinasi į naujausius genų terapijos metodus gydyti paveldimą aklumą, naudoja kamienines ląsteles, žuvis ir graužikus genetinių ligų modeliavimui ir terapijų testavimui. Yra Regos ir Oftalmologijos Tyrėjų asociacijos (Association for Research in Vision and Ophthalmology, ARVO), Amerikos Žmogaus genetikų asociacijos (ASHG) narė, Broad instituto prie Harvardo ir MIT Medicininės ir populiacijų genetikos tyrimų grupės narė.

      

dr. Eglės Galdikaitės-Brazienės paskaitos prisideda prie kolegijos strateginių tikslų įgyvendinimo, tarptautiškumo rodiklių gerinimo bei sudaro galimybę studentams susipažinti su naujausiais biomedicinos inžinerijos pasiekimais moksle ir pritaikymu praktikoje.

Dėstytojos mokslinio ir pedagoginio darbo patirtis bei profesionalumas užtikrina Biomedicinos diagnostikos, Radiologijos ir Dietetikos studijų programų studentų kompetencijų plėtrą profesinės veiklos tyrimų srityse.