Paskutinę kovo mėnesio savaitę Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros lektorė Evelina Lamsodienė su dar keliais atstovais iš Lietuvos dalyvavo Erasmus+ programos finansuojamame seminare „APS – arts for peace & solidarity“ Klaffer am Hochficht mieste, Austrijoje.

Programos Erasmus+ projekto metu organizuotas seminaras skirtas sukurti platformą, pasikalbėti ir keistis svarbiais Europos jaunimo darbo ar jaunimo politikos klausimais. Dalyviai, remiami koordinatoriaus, prisidėjo prie diskusijų apie jaunimo darbo ar jaunimo politikos plėtrą, keitėsi gerąja patirtimi, įgyvendino socialinius eksperimentus ir labai daug bendravo.

Projekto seminare dalyvavo Europos šalių atstovai iš 8 šalių: Austrijos, Olandijos, Lietuvos, Kroatijos, Bulgarijos, Italijos, Rumunijos ir Portugalijos.

Projekto siekiai: žinios apie įvairias valdymo formas ir valstybių rūšis; taikos švietimas ir įvairios meninės veiklos formos. Viso to tikslas – sumažinti išankstinius nusistatymus ir keisti stereotipus, kurie dažniaisiai yra asmeninės akistatos ir meninės išraiškos rezultatas.