2022 m. gegužės 19 d. nuotoliniu-hibridiniu būdu nuo 12.00 val. vyks Kauno kolegijos Medicinos fakulteto organizuojama respublikinė studentų tiriamųjų darbų konferencija “Mokslas ir studijos: 2022”. Konferencija yra skirta skatinti studentų įsitraukimą į mokslo tiriamąją veiklą, bendradarbiavimą su dėstytojais ir kitais kolegomis, atliekant taikomuosius tyrimus, jų sklaidą, diskutuojant būsimam sveikatos priežiūros ir socialinio darbo specialistui aktualiais klausimais.

Kaip ir kasmet plenarinėje konferencijos dalyje bus pristatomas kviestinio lektoriaus pranešimas visai bendruomenei aktualia tema “Viešoji komunikacija: iššūkis sudominti ir nepaskęsti informacijos sraute”. Pranešėjas – Tautvydas Bulvičius, LSMU Išorinės ir vidinės komunikacijos skyriaus vadovas, KK lektorius.

Po plenarinės dalies studentai-pranešėjai išsiskirstys į virtualius kambarius- konferencijos sekcijas, kuriose kalbės apie: skirtingų kosmetinių priemonių poveikį veido odai, lietuviškų arbatų antimikrobinį poveikį, daržovių ir vaisių vartojimo įtaką vyresnio amžiaus žmonių sveikatai, kineziterapijos metodų įvairovę ir jų pritaikomumą, sveikatos priežiūros ir socialinio darbo specialistų teikiamas paslaugas bei atsakomybes, pažangius sveikatos metodus ir technologijas biomedicinoje bei gyventojų sveikatos raštingumą.

Detalesnė informacija – konferencijos programoje: