2023 m. kovo 3 d. Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Farmakotechnikos katedros vedėjas Aurimas Galkontas lankėsi savo gimtojo miesto – Kelmės, Jono Graičiūno gimnazijoje, kurioje pats mokėsi ir dabar su gimnazijos bendruomene pasidalino patirtimi ir prisiminimais iš mokyklos suolo. Kartu su A. Galkontu šiame vizite dalyvavo ir jo kolegos – keturi klasiokai.

Aktų salėje II-IV klasių mokiniams buvę gimnazistai pristatė savo pasiekimus profesinėse, mokslinėse, kūrybinėse veiklose, pasidalino patirtimi ir prisiminimais apie patirtis gimnazijoje, kaip gimnazija padėjo jiems rasti save, taip pat A. Galkontas pristatė Kauno kolegiją ir galimas studijų programas. Diskusijos su I-okais metu Farmakotechnikos katedros vedėjas skatino gimnazistus išnaudoti visas duotas galimybes, būti žingeidiems, aktyviems ir drąsiems.

Po susitikimo su mokiniais A. Galkontas aplankė atsinaujinusias gimnazijos erdves – 3D klasę, gamtos mokslų laboratoriją, moderniųjų technologijų kabinetą. Susitikimo su mokytojais metu dalinosi prisiminimais ir apžvelgė šių dienų mokytojų aktualijas, darbo su mokiniais ypatumai.