2023 m. sausio 12 d. Kauno kolegijoje Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedroje skleidėsi nuostabiausių kvapų puokštė, aidint Kosmetologijos II kurso studenčių juokui ir šurmuliui – net keturias valandas merginos dalyvavo praktiniame LYCON seminare, organizuotame katedros lektorės Loretos Valatkevičienės.

LYCON prekinis ženklas pripažintas daugiau nei 65 šalyse garsiausių SPA ir grožio salonų ir yra vertinamas dėl itin aukštos produktų kokybės. LYCON vaškas, skirtas depiliacijos procedūroms atlikti,  yra pagamintas iš natūralių sakų ir bičių vaško, todėl užtikrina geriausius rezultatus, pašalindamas net trumpiausius plaukelius, beveik nedirginant odos dėl prieš depiliaciją naudojamo išskirtinės kokybės aliejaus.  LYCON vaškas pasižymi žema temperatūra ir unikalia konsistencija, todėl yra itin švelnus ir puoselėja net ir pačią jautriausią odą.

Dirbant su LYCON (Australija) vaškais ir naudojant platų priemonių odos paruošimui prieš depiliaciją ir nuraminimui po procedūros asortimentą, meistras gali suteikti klientui kokybišką, reikliausio kiento poreikius atitinkančią procedūrą ir tuo pačiu būti paklausiam darbo rinkoje.

Seminare LYCON trenerė A. Marčiulaitė kantriai atsakinėjo į būsimų grožio specialisčių klausimus ir šios viską išbandė praktiškai – visas vaškų rūšis, galėjo pašalinti plaukus nuo visų kūno zonų. LYCON vadovė Jurgita Kazlauskienė liko sužavėta mūsų studenčių giliomis teorinėmis žinomis, praktiniais įgūdžiais motyvacija ir ryžtu tobulėti, siekiant profesinio meistriškumo.

Kosmetologijos katedros vedėja Žaneta Mickienė su LYCON vadove aptarė tolesnes bendradarbiavimo galimybes dėl užsakomųjų tyrimų ir t.t.