Medicinos fakultete, Burnos sveikatos katedros Dantų ir burnos priežiūros laboratorijoje šių metų rugsėjo 7 dieną turėjome atvykusius svečius iš Vokietijos „VITA“ akademijos. Meistrė iš Vokietijos Martina Rosenbusch pravedė dantų technologijų studijų programos dėstytojams ir visų kursų studentams teorinius ir praktinius užsiėmimus, pristatydama naujausias technologijas, priemones ir medžiagas naudojamas dantų protezavime.

Keramikos Lumex sluoksniavimas įnešė naujų vėjų praktikinėje veikloje ne tik būsimiems dantų technikams, bet ir jau dirbantiems praktikinį darbą specialistams. Klausytojai turėjo galimybę plačiau susipažinti su šios keramikos privalumais bei trūkumais, naudojimo galimybėmis zirkonio ir presuotos keramikos sluoksniavimui.

Dantų technologijų studijų programos studentų atsiliepimu, mokymai buvo nelengvi, bet labai naudingi ir prasmingi. Katedros dėstytojai liko sužavėti studentų žingeidumu, noru dalyvauti paskaitoje, o studijų procesą papildyti naujausiomis „Vita“ firmos medžiagomis tokiomis kaip Lumex, Ambria.

„Smagu, kad dar yra kur tobulėti ir kažko naujo pasimokyti“… Burnos sveikatos katedros vedėja Daiva Mačiulienė