Kauno kolegija, bendradarbiaudama su Tamperės aukštąja neuniversitetine mokykla (TAMK UAS, Suomija) ir Kopenhagos aukštąja neuniversitetine mokykla (KP UC, Danija) vykdo programos „Nordplus“ projektą „Promotion of transprofessional trauma-informed approach“ (NPHE-2023/10096).

Lapkričio 23–24 dienomis Tamperės aukštojoje neuniversitetinėje mokykloje vyko pirmasis projekto partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo Reabilitacijos katedros dėstytoja Gabrielė Subačė ir Socialinio darbo katedros dėstytojai Povilas Beseckas ir Ilona Kupčikienė. Susitikimo metu vyko projekto veiklų ir intensyvios studijų savaitės planavimas, vizitai į socialines ir reabilitacijos paslaugas pabėgėliams teikiančias organizacijas, o 2024 metų gegužės mėnesį Kauno kolegijoje planuojama intensyvi studijų savaitė.

Projekto tikslas – supažindinti Kauno kolegijos ir projekte dalyvaujančių partnerių akademines bendruomenes su traumai jautriu požiūriu teikiant sveikatos priežiūros ir socialines paslaugas įvairiems klientams. Šiais metais, vykdant projekto veiklas, dėmesys bus skiriamas paslaugų teikimui karo pabėgėliams. Projekte dalyvauja Socialinio darbo, Ergoterapijos ir Kineziterapijos studijų programų dėstytojai ir studentai. Veiklos vykdomos bendradarbiaujant skirtingų studijų programų atstovams ir leidžia plėtoti tarpdisciplininį požiūrį į paslaugų teikimą.