Vasario 23–25 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje nuaidėjo didžiausias ir laukiamiausias tarptautinis konkursas – paroda „BEAUTY EXPO 2024“, kuriame grožio atstovai, kūrėjai ir entuziastai galėjo pademonstruoti metų metus kauptus įgūdžius, išbandyti save įvairiose rungtyse ir pademonstruoti talentą bei darbą skirtinguose grožio konkursuose. Paroda visam savaitgaliui subūrė žmones, kuriems grožis, jo kūrimas ir puoselėjimas yra ne tik darbas, bet ir hobis bei verslas, o Kauno kolegijos Kosmetologijos katedrai paroda tapo itin reikšminga po to, kai skirtingose rungtyse prizines vietas iškovojo ne tik dabartinė Kosmetologijos studijų programos studentė, bet ir Kosmetologijos katedros absolventės, kurios „BEAUTY EXPO“ konkursuose demonstruoja aukščiausio lygio meistriškumą.

Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedra gali pasigirti puikiais specialistais – čia tarptautiniams konkursams studentes ruošia ir 30 metų kauptas žinias su kaupu atiduoda visažistė, TV grimerė, vizažo trenerė, kirpėjų ir grožio specialistų „KIGSA“ asociacijos narė ir teisėja Aušra Malakauskienė. Meistrė neslepia, jog kiekvienas pasiruošimas konkursams ir parodoms reikalauja daug užsidegimo, sunkaus darbo ir pasiruošimo, tačiau matant esamas ir sutinkant buvusias studentes konkursuose, kuriuose laimimos prizinės vietos, džiaugiasi, jog Kosmetologijos katedroje auga profesionalai, kurie tiek studijų metu, tiek po jų demonstruoja savo meistriškumą, nuolat tobulėja ir tampa pavyzdžiu bei motyvacija kitiems.

Šiais metais „BEAUTY EXPO 2024“ tarptautiniame grožio specialistų konkurse dalyvavo Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros III kurso studentė Fausta Ričkauskaitė, kurioje tarp daugybės dalyvių varžėsi „Studentų vakarinio makiažo“ rungtyje. Besiruošiant konkursui F. Ričkauskaitė ne tik sukūrė įspūdingą vakarinį makiažą, bet ir iki detalių apgalvojo modelio (II kurso Kosmetologijos programos studentė Ugnė Varnaitė) aprangos ir šukuosenos įvaizdį, kuris iki smulkmenų derėjo sukurtam makiažui. Sunkus darbas ir pastangos nenuėjo veltui  – teisėjų sprendimu Kosmetologijos katedros studentė Fausta Ričkauskaitė buvo įvertinta garbinga II vieta ir pasipuošė sidabro medaliu, kuriuo itin didžiuojasi visa Medicinos fakulteto bendruomenė.

 

Be to, jog Kosmetologijos katedros studentė „BEAUTY EXPO 2024“ tarptautiniame grožio specialistų konkurse pademonstravo aukšto meistriškumo lygį konkurse taip pat dalyvavo ir Kosmetologijos katedros absolventės Kamilė Tilinskaitė ir Justė Povilaitytė. Abi absolventės varžėsi meistrų „Nuotakos makiažo“ rungtyje, kurioje Kamilė Tilinskaitė užėmė I vietą ir daugiausiai balsų surinkusi laimėjo „GRAND PRIX“, o Justė Povilaitytė užėmė II vietą. 

Absolventės konkurse dalyvauja jau ne pirmus metus. 2023 metais, dar būdama studentė, Kamilė Tilinskaitė „BEAUTY EXPO 2023“ dieninio makiažo rungtyje užėmė 1 vietą, vakarinio makiažo rungtyje taip pat iškovojo aukso medalį užėmusi 1 vietą, o bendroje įskaitoje tapo geriausia vizažistų rungtyje ir laimėjo „GRAND PRIX“ kaip daugiausiai balsų surinkęs darbas. Tuo tarpu Justė Povilaitytė, „BEAUTY EXPO“ parodoje dalyvavusi 2022 metais, būdama III kurse, dieninio ir vakarinio makiažo rungtyse iškovojo auksą ir laimėjo I vietą.

Kaip teigia Kosmetologijos katedros vedėja Žaneta Mickienė: „Matyti buvusius studentus – absolventus, besivaržančius ir iškovojančius itin aukštas vietas tarptautiniuose meistrų konkursuose yra visuomet labai malonu ir džiugina širdį. Esame visažistų kalvė – auginame talentingiausius šalies meistrus, kurie į rinką ateina pasiruošę ir iškėlę galvas, o pamatyti dar labiau patobulėjusius absolventus po studijų baigimo suteikia motyvaciją ir džiaugsmą visiems Kosmetologijos katedroje dirbantiems specialistams.“

Nepaprastai didžiuojamės tiek esamų, tiek buvusių darbščių ir talentingų studenčių pasiekimais. Sveikiname nugalėtojas, vizažo trenerę ir studentę ruošusią Kosmetologijos katedros dėstytoją Aušrą Malakauskienę. Linkime ateityje nesustoti tobulėti, siekti savo svajonių ir meistriškumo!