Spalio 27–28 dienomis LITEXPO parodų rūmuose vyko LR Odontologų rūmų renginys – Tarptautinis kongresas „Baltic Days of Dentistry 2023: Interface of Ortho&Dentistry“, skirtas gydytojams odontologams, burnos priežiūros specialistams, dantų technikams ir gydytojams odontologams – specialistams. Tarptautiniame kongrese didelis dėmesys buvo skiriamas ortodontinių anomalijų diagnostikai ir gydymo aspektams odontologijoje. 

Renginyje pranešimus aktualiomis temomis skaitė ir žiniomis dalijosi Burnos sveikatos katedros vedėja Daiva Mačiulienė ir lektorė Rita Juchnevičienė bei dantų technikas Audrius Pečiūra.

Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Burnos higienos ir Odontologinės priežiūros studijų programų studentai Vilniaus miesto mažiesiems moksleiviams taip pat vedė nemokamas interaktyvias pamokas apie burnos sveikatos išsaugojimo principus. Pamokose dalyvavo apie 130 nulinių, pirmų ir antrų klasių moksleivių. 

Studentų vestų pamokų metu moksleiviai ne tik sužinojo pagrindinius burnos priežiūros principus, bet ir patys išbandė dantų valymo technikas, žaidė interaktyvius žaidimus, skirtus pažinti burnos sveikatai draugiškus maisto produktus, dalinosi savo žiniomis apie burnos priežiūrą ir drąsiai klausė klausimų.