Spalio 14 dieną įspūdingo grožio Palangos reabilitacijos ligoninės poilsio zonos pasitiko Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros dėstytojas Mildą Gintilienę, Laurą Žlibinaitę ir būrį Kineziterapijos bei Ergoterapijos studijų programų studentų

Palangos reabilitacijos ligoninė yra moderni, licencijuota gydymo įstaiga, teikianti stacionarines ir ambulatorines medicinines reabilitacijos paslaugas daugiau, nei 30 metų. Vienos iš pagrindinių ligoninės veikimo sričių yra kokybės užtikrinimas ir sveikatą stiprinančių ligoninių projektų įgyvendinimas remiantis tarptautiniais standartais. Ligoninė kasmet organizuojama pacientų apklausas, nuolat plėtoja ligoninės materialinę bazę, yra įgyvendinę energetinių resursų taupymo programą.

Šioje edukacinėje – pažintinėje ekskursijoje studentai turėjo galimybę susipažinti su darbo aplinkomis ir pabendrauti su dirbančiais specialistais. Būsimieji Kauno kolegijos specialistai turėjo galimybę pamatyti ir išbandyti inovatyvias įrangas, tokias, kaip robotinė hipoterapija, vertikalizacijos ir ėjimo imitacijos prietaisus, pusiausvyros ir laikysenos vertinimo aparatus bei „HandTutor“ įrangą. 

Didžiausią įspūdį tiek studentams, tiek dėstytojams paliko pažintis su hipoterapija ir žirgu, vardu Bitė. Šio alternatyvios reabilitacijos metodo pagrindinis terapijos elementas yra žirgo judesys. Hipoterapija gali ne tik natūraliai stimuliuoti judėjimo centrus, bet ir pažinimo gebėjimus, suteikti puikų emocinį jausmą pacientui ir šalia jo esančiam žmogui. Už šią patirtį dėkojame kineziterapeutei Dovilei Valatkienei.

Džiaugiamės žinias teikiančiomis patirtimis, dėkojame ir tikimės tolesnio bendravimo su socialiniais partneriais!