2024 m. vasario 28 d. Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Slaugos katedroje lankėsi svečias iš UAB „Interversus“ (atstovaujamas prekės ženklas – www.fantazijos.lt), lektorė Sandra Svirčinskienė. Lektorė bendrosios praktikos slaugos ir akušerijos II ir III kurso studentėms pristatė apie lytinio gyvenimo ypatybes, dažniausiai žmonių pasirenkamus lytinio gyvenimo įvairinimo prietaisus bei lytinio poreikio patenkinimo galimybes, taip pat kalbėjo apie įvairių prietaisų, naudojamų lytiniam poreikiui patenkinti, kontraindikacijas. Svarbu tai, kad netgi ir lytinis poreikis ne visiems žmonėms gali būti patenkinamas lytiškai santykiaujant ar atliekant savo kūno pažinimą rankomis, t.y. masturbuojantis.

Svečio vizitui pas studentus iniciatorės Slaugos katedros lektorės Gerda Bukauskaitė Žiūkienė ir Alina Liepinaitienė atskleidė, kad profesinėje praktikoje vis dažniau stebima įvairių šeimų, asmenų, kurių lytinis potraukis yra labai įvairus, kartais ir ne visiems priimtinas, o apie įvairius fetišus kalbama ir jie atskleidžiami net ir besigydant sveikatos priežiūros įstaigose. Didėjant geriatrinio amžiaus pacientų, naudojančių lytinio poreikio patenkinimui prietaisus (dar vadinamus „mylėjimosi žaislais“), taip pat vis plačiau kalbant apie orgazminio gimdymo galimybes akušerijoje, labai svarbu studentams suteikti galimybes sužinoti kuo daugiau šiomis temomis iš specialistų, dirbančių lytinio poreikio patenkinimo srityje. 

Pusšimtis studentų, dalyvavusių seminare nurodė, kad tokių užsiėmimų svarba yra labai didelė. Nes tokiu būdu jie gali sužinoti apie įvairius suaugusių žmonių poreikius, taip pat tokiu būdu jie galės lengviau suteikti informaciją kitiems asmenims, pacientams, kurie norės gauti daugiau informacijos apie savo lytinio poreikio patenkinimą.