Kodėl verta rinktis Kauno kolegijos Verslo fakultetą?
-
Teorija ir praktika
Gilinti žinias studentai gali ne tik paskaitose ar savarankiškai studijuodami bibliotekose, tačiau ir dalyvaudami studentų mokslinių draugijų veikloje bei įvairiuose konkursuose. Studentų praktika vyksta tiek kolegijoje, tiek ir už jos ribų – įvairiose verslo organizacijose, pramonės įmonėse, nevyriausybinėse organizacijose ir kt.
-
Draugiška aplinka
Kauno kolegijos Verslo fakulteto sėkmės formulė – partnerystė tarp studento, dėstytojo ir darbdavio, kruopščiai rengiant savo srities specialistus. Kauno kolegijoje gerbiama studentų nuomonė – studentų deleguoti atstovai aktyviai dalyvauja savivaldos veikloje.
-
Galimybė dalinai studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje
Kauno kolegija bendradarbiauja su daugiau nei 218 aukštojo mokslo institucijų net iš 38 pasaulio šalių. Studentai turi galimybę išvykti studijuoti ar atlikti dalį praktikos į Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Kiprą, Latviją, Lenkiją, Norvegiją, Olandiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovėniją, Švediją, Didžiąją Britaniją, Vengriją, Slovakiją, Suomiją, Turkiją, Vokietiją ir kt.
-
Aktyvus bendradarbiavimas su darbdaviais
Kauno kolegijos Verslo fakulteto bendruomenė palaiko ryšius su kitomis šalies švietimo bei mokslo institucijomis, įstaigomis, asocijuotomis verslo struktūromis. Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais vyksta atsižvelgiant į studijų tikslus, darbo rinkos poreikius ir regiono plėtros strategiją.
-
Nuolat atnaujinama studijų aplinka
Gerinant studentų sąlygas kolegijoje atnaujinamos auditorijos, dirbtuvės, laboratorijos, bendrabučiai. Pasitelkus Europos Sąjungos struktūrinių fondų gautas lėšas, atliktos kai kurių fakultetų pastatų renovacijos, įkurtas modernus studijų centras.
-
Šiuolaikiški žinių perteikimo metodai
Priklausomai nuo pasirinktos specialybės, paskaitų medžiaga pateikiama elektroninėje erdvėje, organizuojamos komandinės užduotys, vaidybinių situacijų analizė, savarankiški tyrimai, edukaciniai interneto žaidimai, profesiniai konkursai, projektų pristatymai. Kauno kolegijos Verslo fakulteto studentai kartu su kolegomis iš užsienio aukštųjų mokyklų dalyvauja intensyvaus mokymo programose, kuriose projektus kuria tarptautinės komandos.
-
Orientacija į kokybę
Kauno kolegijoje siekiama suderinti studentų, dėstytojų, darbdavių požiūrius bei lūkesčius ir nukreipti institucijos veiklą kokybės gerinimo linkme. Suvienyti pastangas siekiant rezultato padeda Kauno kolegijoje įdiegta kokybės valdymo sistema.
-
Studijų tęstinumas
Šiandien Lietuvos universitetai mielai siūlo kolegijos studentams lanksčias galimybes stoti į papildomąsias studijas, po kurių galima tęsti studijas to universiteto magistratūros studijų programose.
-
Lyderystės siekis
Sėkmė priklauso nuo stojančiojo noro, motyvacijos ir užsibrėžtų tikslų. Štai kodėl Kauno kolegijoje stengiamasi rūpintis ne tik žiniomis – čia siekiama sudaryti sąlygas ir kurti tokią aplinką studentams, kurioje formuotųsi laisva, aktyvi, kritiškai mąstanti ir lyderiaujanti karta.
Stojantiesiems – atsakymai į dažniausiai kylančius klausimus
Jau birželio 1 d. LAMA BPO interneto svetainėje pradėtas vykdyti bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Tam, kad stojimo procesas būtų lengvesnis ir keliantis kuo mažiau nerimo, žemiau rasi dažniausiai stojančiųjų užduodamus klausimus ir atsakymus į juos.
1. Jei mano konkursinis balas yra X, ar aš turiu galimybę įstoti į Kauno kolegiją?
Viskas priklauso nuo Tavo konkursinio balo ir bendro stojančiųjų lygio. Norint pretenduoti į aukštąjį mokslą kolegijoje, Tavo konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei nustatytas reikalavimuose. Savo konkursinį balą gali apskaičiuoti LAMA BPO interneto svetainėje esančioje konkursinio balo skaičiuoklėje.
2. Ar minimalus konkursinis balas galioja ir pretenduojantiems į valstybės nefinansuojamas studijų vietas?
Taip, minimalus konkursinis balas yra taikomas pretenduojantiems tiek į valstybės finansuojamas, tiek į valstybės nefinansuojamas studijų vietas.
3. Jei nelaikau X dalyko brandos egzamino, ar turiu galimybę įstoti į X studijų programą?
Viskas priklauso nuo Tavo konkursinio balo ir bendro stojančiųjų lygio. Jei jau esi įgijęs vidurinį išsilavinimą, gali apskaičiuoti savo konkursinį balą LAMA BPO interneto svetainėje esančioje konkursinio balo skaičiuoklėje.
4. Ar galiu atvykti pas jus ir užpildyti prašymą, skirtą priėmimui į Kauno kolegiją?
Kauno kolegija nevykdo institucinio studentų priėmimo. Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) organizuoja priėmimą į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas vieno langelio principu.
Priėmimas bus vykdomas nuo š. m. birželio 1 d. LAMA BPO informacinėje sistemoje adresu www.lamabpo.lt
5. Ar Kauno kolegija vykdo nuotolines studijas?
Studijos Kauno kolegijoje organizuojamos mišriu būdu, t. y. tradicinis mokymas(-is) derinamas su nuotolinio mokymo(-si) elementais.
6. Jei į Kauno kolegiją neįstojau bendrojo priėmimo metu, ar galiu tikėtis įstoti tiesioginio priėmimo metu?
Tiesioginio priėmimo metu studentai yra priimami į po bendrojo priėmimo likusias laisvas valstybės nefinansuojamas studijų vietas.
7. Ar šiais metais bus galima pasirašyti studijų sutartį nuotoliniu būdu?
Taip, jei turi elektroninį parašą arba naudojiesi asmenine internetine bankininkyste, galėsi studijų sutartį pasirašyti nuotoliniu būdu.
8. Ar, įstojus į valstybės nefinansuojamą vietą, yra galimybė pereiti į valstybės finansuojamą vietą?
Taip, tokia galimybė yra. Studentų rotacija yra vykdoma, jeigu yra studentų, studijuojančių valstybės finansuojamose studijų vietose ir neatitinkančių gerai besimokančio studento kriterijų. Gerai besimokančiu laikomas studentas, neturintis akademinių skolų, įvykdęs visus studijų programai vertinamuoju laikotarpiu keliamus reikalavimus ir pasiekęs puikų (jeigu ne mažiau kaip keturi penktadaliai studijų dalykų (modulių) įvertinimų yra puikaus lygmens, o kiti – ne žemesnio kaip tipinio lygmens) arba tipinį (jeigu ne mažiau kaip trys ketvirtadaliai studijų dalykų (modulių) įvertinimų yra tipinio arba puikaus lygmens, o kiti – slenkstinio lygmens) pasiekimų lygmenį. Atsilaisvinusią valstybės finansuojamą studijų vietą užima geriausiai toje pačioje studijų kryptyje, tame pačiame kurse (pagal finansavimo metus) ir pagal tokią pačią studijų formą valstybės nefinansuojamoje studijų vietoje studijuojantis studentas, atitinkantis gero mokymosi kriterijus.
Jei liko neatsakytų klausimų, kviečiame susisiekti su Studentų priėmimo skyriumi el. p. priemimas@go.kauko.lt arba tel. (+370 620) 52 041 (pirmadienį–ketvirtadienį 8.00–16.45 val., penktadienį 8.00–15.45 val.).