Praėjusią savaitę Kauno kolegijos komanda dalyvavo „Žalgirio“ arenoje vykusioje Aukštųjų mokyklų mugėje 2023, kurioje apsilankė gausus būrys studijomis besidominčių moksleivių. Renginio dalyviai galėjo iš pirmų išgirsti viską apie dominančias studijų programas, priėmimo į Kauno kolegiją sąlygas, tarptautinių studijų ir praktikos galimybes, studentų laisvalaikį ir gyvenimą bendrabutyje.

Aukštosios mokyklos bei studijų programos pasirinkimas – atsakingas sprendimas. Kad jį priimtumėte lengviau, dalijamės atsakymais į klausimus, kurių Aukštųjų mokyklų mugėje 2023 Kauno kolegijos komanda sulaukė daugiausiai.

Kokių egzaminų reikia 2023 m. stojant į pasirinktą studijų programą?
Konkursinio balo sandarą galima rasti Kauno kolegijos interneto svetainės Studijų programos atšakoje, pasirinkus dominančią studijų programą arba paspaudus čia.

Koks minimalus konkursinis balas į pasirinktą studijų programą buvo praėjusiais metais?
Ankstesnių metų priėmimo statistiką galima rasti Kauno kolegijos interneto svetainės Informacija apie priėmimą atšakoje.

Kokius dalykus mokysiuosi įstojęs?
Studijuojamų dalykų sąrašą galima rasti Kauno kolegijos interneto svetainės Studijų programos atšakoje, pasirinkus dominančią studijų programą.

Jei mano konkursinis balas yra X, ar aš turiu galimybę įstoti į Kauno kolegiją?
Viskas priklauso nuo Jūsų konkursinio balo ir bendro stojančiųjų lygio. Norint pretenduoti į studijas Kauno kolegijoje, Jūsų konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 4,3. Savo konkursinį balą galite apskaičiuoti LAMA BPO interneto svetainėje esančioje konkursinio balo skaičiuoklėje.

Koks yra minimalus konkursinis balas, norint įstoti į Kauno kolegiją?
Renkantis konkrečias studijas konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 4,3.

Kokios laisvalaikio galimybės Kauno kolegijoje?
Kauno kolegijoje kasdien vyksta įvairios sporto treniruotės, studentams dažnai organizuojami sporto renginiai ir varžybos. Studentų laisvalaikiui skirti 2 sporto kompleksai ir sveikatingumo centrai, sporto salės. Kauno kolegijoje taip pat veikia tautinių šokių kolektyvas „KauKas“, „Roboklubas“, dainavimo studija. Daugiau informacijos apie laisvalaikį galima rasti čia.

Ar Kauno kolegija turi bendrabutį?
Taip, Kauno kolegijai priklauso 4 bendrabučiai.

Ar baigęs studijas Kauno kolegijoje galėsiu siekti magistro laipsnio universitete?
Taip, įgijus profesinio bakalauro laipsnį Kauno kolegijoje galima tęsti studijas ir įgyti magistro laipsnį universitete. Dėl stojimo į magistrantūros studijas sąlygų reikėtų kreiptis į pasirinktą universitetą.

Jei liko neatsakytų klausimų, susisiekite su Studentų priėmimo skyriumi el. p. priemimas@go.kauko.lt arba tel. (8 37) 32 11 11, (8 620) 52 041.