Vasario 12-16 dienomis Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros lektorės dr. Laura Žlibinaitė ir dr. Vaida Borkertienė dalyvavo LAB taikomųjų mokslų universiteto organizuotos tarptautinės savaitės renginiuose Suomijoje, kurios tema – Aukštojo mokslo įgalinimas: mokslinių tyrimų, plėtros ir švietimo sinergija.

Vizito metu lektorės skaitė paskaitas kineziterapijos studijų programos studentams, bendravo su užsienio partneriais bei pristatė reabilitacijos katedroje vykdomas mokslines ir projektines veiklas. Taip pat buvo dalijamasi kineziterapijos studijų organizavimo patirtimis ir diskutuojama apie studijų planus bei tarptautiškumo plėtrą.

Dėstytojos kvietė studentus prisijungti prie reabilitacijos katedroje organizuojamų tarptautinių mokymų, dalyvauti tarptautinėje studentų konferencijoje. Socialiniams partneriams pristatė planuojamus vykdyti projektus, kvietė dalyvauti gegužės mėn. Kauno kolegijos organizuojamoje tarptautinėje savaitėje.

Tarptautinės savaitės metu lektorės turėjo galimybę aplankyti LAB taikomųjų mokslų universiteto padalinius Lappenranta ir Lahti miestuose, pasižvalgyti po mokslo laboratorijas ir susipažinti su įgyvendinamais projektais, aptarti kineziterapijos studijų programos panašumus ir skirtumus. Vizito metu buvo ne tik atnaujinta bendradarbiavimo sutartis tarp institucijų, bet ir aptartos tolimesnės bendradarbiavimo galimybės.