Š. m. balandžio 24 – 30 dienomis Kauno kolegijos lektorės Alina Liepinaitienė ir Laura Žlibinaitė, kartu su įvairių kursų ir specialybių (kosmetologijos, akušerijos, programų sistemų, taikomosios komunikacijos, finansų technologijų ir kt.) studentais dalyvavo edukacinėje savaitėje Turkijoje, Stambulo sveikatos mokslų universitete.
Edukacinės savaitės metu studentai galėjo susipažinti su Stambulo sveikatos mokslų universiteto struktūra, įkūrimo istorija, veikla, vertybėmis bei misijomis, profesinių praktikų galimybėmis, savanoriavimu. Studentams buvo suteikta galimybė iš arčiau pamatyti universiteto istorines patalpas, laboratorijas, poilsio ir mokymosi klases. Vizito metu buvo aplankyta privati LIV ligoninė, kurioje kasmet apsilanko daugiau nei 300 000 pacientų iš įvairių pasaulio šalių. Taip pat studentai turėjo galimybę susipažinti su kosmetologinėmis, gydomosiomis procedūromis viename didžiausių Stambulo SPA centrų Bosphorus. Didžiausią įspūdį visai Kauno kolegijos delegacijai paliko Teknopol įstaigos vykdoma veikla. Teknopol yra įmonių vienijimo sistema, kuomet įvairių specialybių iš įvairių pasaulio šalių specialistai susivienija ir dirba „po vienu stogu“. Tokiu būdu jie greičiau ir efektyviau sukuria ir įgyvendina savo technologines idėjas, kurias vėliau įtvirtina pasaulio rinkoje.


Edukacinės savaitės metu studentai pristatė Kauno kolegiją ir galimybes šioje institucijoje. Reabilitacijos katedros lektorė Laura Žlibinaitė kalbėjo ir pristatė seminarą apie sveikatinimo programų panaudojimą, naudą ir mokslinį indėlį dirbant verslo, technologijų ar medicinos srityse (angl. The contribution, benefits and significance of the wellness program in the work of business, technology and medical specialists). Slaugos katedros lektorė Alina Liepinaitienė dalijosi ir pristatė tarptautinio projekto („Quality of Virtual Studies“ (QVS) (Nr. 2020-1-LT01-KA226-HE-094740), vykdomo pagal „Erasmus+“ KA2 veiksmo priemonę) įgyvendinimą Kauno kolegijoje, kuomet studentai būdami savo namuose galėjo dalyvauti mokslinėje veikloje bei mokytis Kauno kolegijoje besimokydami užsienio institucijose (angl. Internationalisation at home: quality of virtual studies).
Vizito metu buvo dalintasi idėjomis bei įžvalgomis, siekiant užmegzti ilgalaikius partnerystės ir bendradarbiavimo ryšius tarp Kauno kolegijos bei Turkijos sveikatos ir švietimo institucijų, inovacinių projektų idėjų kūrimui ir generavimui. Mokomųjų vizitų metu stiprinamas Kauno kolegijos studentų (iš skirtingų studijų krypčių) inovatyvumas, skatinamas potencialų didėjimas bei skleidžiama studentų tarptautiškumo galimybių idėja.
Edukacinės savaitės metu studentai ir dėstytojos buvo supažindinti ne tik su įstaigų vertybėmis, darbu, plėtojimo galimybėmis, bet kartu studentai susipažino, jog mūsų visuomenėje yra didelės galimybės kurti, tobulėti, gyventi. Susipažino, kad net ir turint labai daug skirtumų tarp įvairių šalių, galime būti vieningi ir bendruomeniški.