Gruodžio 10-12 dienomis Malagoje vyko pirmasis Erasmus strateginės partnerystės projekto „Inclusion of content on effective-sexual and gender diversity in health sciences university environments” partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo sveikatos priežiūros sričių studentai ir dėstytojai iš Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros,  (Kauno kolegija yra Uninovis aljanso (Uninovis Alliance) narys), Romos Sapienzos universiteto (Italija), Lisabonos politechnikos instituto (Portugalija), Maltos universiteto (Malta), Karolio universiteto (Čekija) bei Malagos universiteto (Ispanija).

Pirmosios projekto dienos rytą projekto dalyviai aptarė projekto tikslus bei veiklas, o vėliau dalyvavo užsiėmimuose atskirose grupėse. Dėstytojai gilinosi į integruotosios komunikacijos metodus, o studentai analizavo, kaip universitetus paversti saugesnėmis erdvėmis. Po pietų visi dalyviai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje Malagos centre, kur vyko praktinė veikla – buvo ieškoma tolerancijos ženklų vietos kultūroje ir erdvėse.

Antros dienos rytą dalyviai lankėsi Torremolinos, garsėjančiame savo LGBTQ+ bendruomenės istorija. Ekskursijos metu buvo aplankytas Pasaje Begoña – simbolinė vieta, žyminti LGBTQ+ teisių istorijos pradžią Ispanijoje. Vyko edukacinė veikla apie čia vykusius įvykius, kurie turėjo reikšmės kovai už lygybę ir žmogaus teises. Buvo aptariami istoriniai iššūkiai bei dabartiniai pasiekimai, suteikiantys įkvėpimo tolesnei veiklai. Po ekskursijos visi susirinko pietums, kurių metu ragavo tradicinę Ispanijos paeliją, leidusią dar labiau pajusti vietos kultūros dvasią. Po pietų dalyviai grįžo į Malagos universitetą, kur vyko diskusija, kokie tolerancijos ženklai yra pastebimi Malagoje bei kitose projekto partnerių šalyse bei institucijose. Grupės pristatė savo pastebėtas problemas ir idėjas, kaip skatinti toleranciją ir įtrauktį įvairiose aplinkose. Vakarinėje diskusijoje „Coffee ConScience“ dalyvavo įvairių sričių atstovai: LGBTQ+ aktyvistai, sveikatos priežiūros specialistai ir bendruomenės nariai. Vakaro kulminacija tapo meninis pasirodymas, kurį šiltai priėmė visi dalyviai.

Trečią dieną projekto dalyviai lankėsi jaunimo seksualinės orientacijos centre (COS) ir susipažino su jo veiklomis. Šio vizito tikslas buvo suprasti klinikinę realybę LGBTQ+ bendruomenės Malagoje, kokias sveikatos priežiūros paslaugas jie gauna, su kokiais iššūkiais susiduria.