Užsienio kalbų mokėjimas padeda integruotis į pasaulio bendruomenę, atveria galimybes naudotis naujausiomis informacijos bei komunikacijos technologijomis. Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centre realizuojamos Anglų kalbos ryšiams su visuomene ir Verslo anglų kalbos studijų programos – skirtos asmenybėms, siekiančioms plačių savirealizacijos galimybių.

Nuo pat savo studijų pradžios Kalbų centro studentai motyvuojami patys dalyvauti studijų procese, todėl paskaitų metu kuriama diskusinė aplinka, skatinanti studentų probleminį ir kritinį mąstymą, dialogą su dėstytojais, ugdo savarankiškumą, kūrybiškumą, inovatyvų mąstymą. Įtvirtindami įgytas žinias ir siekdami jas plėsti, Anglų kalbos ryšiams su visuomene ir Verslo anglų kalbos studijų programų studentai praktikas atlieka šiuolaikiniuose žiniasklaidos kanaluose, vertimų biuruose, kultūros ir socialinių paslaugų centrų, gamybos įmonių komunikacijos ir informacijos padaliniuose, o taip pat yra skatinami pradėti verslą, patys susikurdami sau darbo vietas.

Dar studijuodami studentai įgyja tarpkultūrinės patirties klausydamiesi paskaitų, kurias veda dėstytojai iš užsienio, o taip pat jiems sudaromos sąlygos dalinėms studijoms ir / arba praktikai vykti į Portugaliją, Ispaniją, Belgiją, Turkiją, Airiją, Latviją.

Daugiakalbystės idėją Kauno kolegijoje plėtojantis Kalbų centras sudaro sąlygas studijuoti ne tik tarptautine bendravimo standarto kalba esančią anglų – papildomai studentai gali rinktis iš 16 užsienio kalbų studijų dalykų: vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, norvegų, suomių, švedų, arabų, kinų, japonų, taip pat – lietuvių gestų kalbos ir kitų. „Užsienio kalbų mokėjimas atveria didesnes galimybes užsitikrinti perspektyvią poziciją darbo rinkoje, be to, mokydamiesi kalbų, laviname kognityvinius gebėjimus, plečiame žodyną ir kultūrinę kompetenciją“, – akcentuoja Kalbų centro vadovė Renata Sedliorienė.

Kyla klausimų kaip tapti Kauno kolegijos studentu? Visi atsakymai čia.