Verslo ir viešosios vadybos mokslai:
Kodėl verta rinktis Kauno kolegijos Verslo fakultetą?
-
Teorija ir praktika
Gilinti žinias studentai gali ne tik paskaitose ar savarankiškai studijuodami bibliotekose, tačiau ir dalyvaudami studentų mokslinėse konferencijose, projektuose bei įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Studentų praktika vyksta tiek fakulteto aplinkoje, tiek išorinėse institucijose: įvairiose verslo įmonėse, viešosiose bei nevyriausybinėse organizacijose Lietuvoje ir užsienyje.
-
Draugiška aplinka
Kauno kolegijos Verslo fakulteto sėkmės formulė – partnerystė tarp studento, dėstytojo ir darbdavio, užtikrinanti kokybišką specialistų rengimą. Studentų balsas yra girdimas – jų atstovai aktyviai įsitraukia į savivaldos procesus ir akademinę bendruomenę.
-
Galimybė dalinai studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje
Kauno kolegija bendradarbiauja su daugiau nei 218 aukštojo mokslo institucijų net iš 38 pasaulio šalių. Studentai turi galimybę išvykti studijuoti ar atlikti dalį praktikos į Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Kiprą, Latviją, Lenkiją, Norvegiją, Olandiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovėniją, Švediją, Didžiąją Britaniją, Vengriją, Slovakiją, Suomiją, Turkiją, Vokietiją ir kt.
-
Aktyvus bendradarbiavimas su darbdaviais
Kauno kolegijos Verslo fakultetas aktyviai bendradarbiauja su verslo įmonėmis, asocijuotomis struktūromis bei kitais socialiniais partneriais. Ši partnerystė grindžiama studijų tikslų įgyvendinimu, darbo rinkos poreikių analizėmis ir regioninės plėtros kryptimis. Darbdavių įsitraukimas į studijų procesą pasireiškia per praktikos vietų užtikrinimą, paskaitas su kviestiniais specialistais, bendrai vykdomus projektus bei karjeros galimybes studentams jau studijų metu.
-
Nuolat atnaujinama studijų aplinka
Gerinant studentų sąlygas kolegijoje atnaujinamos auditorijos, dirbtuvės, laboratorijos, bendrabučiai. Fakultete sukurta palanki studijoms aplinka: auditorijos aprūpintos modernia technika ir technologijomis, naujausia literatūra lietuvių bei užsienio kalbomis.
-
Šiuolaikiški žinių perteikimo metodai
Priklausomai nuo pasirinktos specialybės, paskaitų medžiaga pateikiama elektroninėje erdvėje, organizuojamos komandinės užduotys, vaidybinių situacijų analizė, savarankiški tyrimai, edukaciniai interneto žaidimai, profesiniai konkursai, projektų pristatymai. Kauno kolegijos Verslo fakulteto studentai kartu su kolegomis iš užsienio aukštųjų mokyklų dalyvauja intensyvaus mokymo programose, kuriose projektus kuria tarptautinės komandos. Didžioji dalis studijų programų vykdoma moduliniu principu – vienu metu studijuojamas vienas 15 kreditų apimties modulis (iš 3–4 tarpusavyje susijusių dedamųjų) per 8 savaites. Sėkmingai baigus modulį, skiriama savaitė poilsio. Tokia sistema leidžia sutelkti dėmesį į vieną temą, geriau įsisavinti žinias, mažina stresą ir užtikrina aiškų grįžtamąjį ryšį. Tai – lanksti, struktūruota ir į studentą orientuota studijų forma.
-
Orientacija į kokybę
Kauno kolegijoje siekiama suderinti studentų, dėstytojų, darbdavių požiūrius bei lūkesčius ir nukreipti institucijos veiklą kokybės gerinimo linkme. Suvienyti pastangas siekiant rezultato padeda Kauno kolegijoje įdiegta kokybės valdymo sistema.
-
Studijų tęstinumas
Šiandien Lietuvos universitetai mielai siūlo kolegijos studentams lanksčias galimybes stoti į papildomąsias studijas, po kurių galima tęsti studijas to universiteto magistratūros studijų programose.
-
Lyderystės siekis
Sėkmė priklauso nuo stojančiojo noro, motyvacijos ir užsibrėžtų tikslų. Štai kodėl Kauno kolegijoje stengiamasi rūpintis ne tik žiniomis – čia siekiama sudaryti sąlygas ir kurti tokią aplinką studentams, kurioje formuotųsi laisva, aktyvi, kritiškai mąstanti ir lyderiaujanti karta.