Stojantieji, norintys dalyvauti papildomame priėmime, gali teikti prašymus rugpjūčio 3–5 d. Tai padaryti galima bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS), jungiantis per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) tinklalapį.

Papildomame priėmime stojantieji gali registruoti atnaujintus prašymus arba, jeigu nedalyvavo pagrindiniame priėmime, teikti naujus prašymus priimti studijuoti į universitetinių ar koleginių studijų programas, kuriose dar liko laisvų vietų. Teikiant prašymą galima nurodyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus.

Papildomo priėmimo laikotarpiu vyks ir stojančiųjų į ugdymo mokslų studijų programas motyvacijos vertinimas, ir stojamieji egzaminai į meno krypčių programas.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 10 d. iki 12 val., juos stojantieji ras prisijungę prie priėmimo informacinės sistemos, o taip pat gaus nurodytu asmeniniu elektroninio pašto adresu.

Stojančiųjų patogumui suteikiama galimybė sutartis sudaryti tiek elektroniniu būdu (nuo rugpjūčio 10 d. 15 val. iki 12 d.), tiek atvykus į aukštąją mokyklą (nuo rugpjūčio 11 d. 8 val. iki 12 d. 17 val.).

Informaciją apie priėmimą į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas galite rasti LAMA BPO tinklalapyje.

Daugiau informacijos apie Kauno kolegijoje realizuojamas studijų programas rasite čia – Studijų programos

Naudinga informacija pateikiama čia – Kaip tapti studentu?