Kauno kolegija suteikia unikalią ir atraktyvią galimybę kiekvienam susipažinti su kolegijoje esančiais fakultetais, pakviesdama į virtualios realybės turus.

Šiuo – karantino – laikotarpiu, virtualus turas po Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultetą yra puiki galimybė abiturientams ir visiems, besidomintiems studijomis fakulteto padaliniuose: Menų akademijoje, Pedagogikos katedroje, Kalbų centre, susipažinti su juose esančiomis erdvėmis. „Norime, kad moksleiviai pamatytų realias auditorijas, laboratorijas, sužinoti, kokių studijų programų studentai ir ko jose mokosi. 360° vaizdo įrašai yra pranašesni nei įprasti, kadangi juose galima pamatyti visą erdvę. Galbūt vieniems įdomu, koks vaizdas atsiveria pro auditorijos langus, o kitiems – kokie prietaisai yra vienoje ar kitoje laboratorijoje. Virtualios realybės vaizdo įrašai suteikia galimybę visa tai pamatyti“, – pasakojo šios idėjos įgyvendintojas, Kauno kolegijos dėstytojas Andrius Fioklinas.

O gegužės 26 – 28 dienomis besidomintieji studijomis Menų ir ugdymo fakultete yra kviečiami į  Atvirų durų dieną online, į kurią registruotis galima iki gegužės 25 d. Jos metu bus galima užduoti visus rūpimus klausimus ir gauti išsamius atsakymus. Kviečiame dalyvauti.