Studentų praktinio mokymo kokybės gerinimo procese yra svarbu didinti galimybes bendradarbiauti su verslu, nes tai prisideda prie būsimų specialistų profesinių įgūdžių tobulinimo. Todėl Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto dekanas Albertas Juodeika ir Menų akademijos vadovas Lukas Alsys susitiko su stalo tekstilės studijos „EVADAY“ verslo partnerėmis Daiva Bubliene ir Evelina Bublyte aptarti bendradarbiavimo galimybių.

Daiva Bublienė kartu su Evelina Bublyte yra įkūrusios šeimos verslą, kuris gali pasiūlyti platų stalo tekstilės asortimentą ir pasirūpinti plačiais sprendimais – nuo dizaino sukūrimo iki pakuotės pagaminimo. Verslo partnerės puosėlėja, kad tradicijos gyvuotų kiekvienuose namuose, ir tam ieško nestandartinių, unikalių sprendimų, kūrybinių įkvėpimų. Todėl susitikime buvo aptarta kartu plėtoti stalo tekstilės sprendimus ir į kūrybinį procesą įtraukti Objektinio meno, Dizaino, Fotografijos studijų programų studentus, suteikiant jiems praktikos vietas, formuojant užsakomuosius baigiamuosius darbus, rengiant bendrus projektus. Įgyvendinant bendras veiklas artimoje ateityje, siekiant efektyvaus rezultato, planuojama pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Kauno kolegijos atstovai A. Juodeika ir L. Alsys pabrėžė, kad tai yra puiki galimybė studentams praktiškai išbandyti teorines žinias, tobulinti profesinius įgūdžius, įvertinti rinką, jos įvairovę, matyti ateities perspektyvas ir išreikšti savo kūrybiškumą.

Džiaugiamės, kad kartu su stalo tekstilės studija „EVADAY“ galime ugdyti jaunuosius specialistus ir plačiajai visuomenei pasiūlyti unikalius meninius sprendimus.