Kauno kolegijos Menų akademijoje organizuojami įvairių vizualaus meno sričių simpoziumai sulaukia susidomėjimo ir iš profesionalų, ir iš menu besidominčiųjų.  Kasmet rengiamas gražia tradicija tapęs Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno studijų programos dėstytojos, odos menininkės Lolitos Grabauskienės kuruojamas odos meno simpoziumas „Oda-forma-idėja“ visada sulaukia aktyvaus norinčiųjų dalyvauti dėmesio.

Šiais metais simpoziumo tema buvo „Knyga kaip meno objektas“. Dalyvės susipažino su istoriniais knygos įrišimo ir priešlapių marginimo būdais: marmuravimu (ebru) ant vandens ir marginimu kleisterio technika, mokėsi ilgo dygsnio (long stitch) ir armonikos (leporello) technikų, susipažino su jų interpretacijų galimybėmis. Taip pat simpoziumo metu dalyvės aplankė Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje eksponuojamą Vilniaus knygrišių gildijos parodą „Knygrišių knygos“ bei susipažino su talentinga ir originalia autorinių knygų kūrėja Leonora Kuisiene, apžiūrėjo jos kūrybines dirbtuves ir menininkės kurtų konceptualių skulptūrinių knygų kolekciją.

Simpoziumui baigiantis, sveikindama jo dalyves, Menų akademijos vadovė dr. Inga Valentinienė įteikė dalyvavimą patvirtinančius pažymėjimus.