Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Objektinio meno programos studentės Daivos Kupstienės darbas eksponuojamas tarptautinėje meno parodoje Milane, Italijoje.

„Mano paveikslo istorija prasidėjo 2019 metais nuo Kauno plenero, organizuojamo Kauno Kultūros Centro Laikinosios sostinės metams paminėti“ – teigė D. Kupstienė. Liedama akrilą ant drobės studentė subtiliai reflektavo istorinį Lietuvos įvykį ir savo darbą pavadino „Laikinosios sostinės šurmulys“. Paveiksle vyraujantis ekspresyvus abstrakcionizmas patraukė italų dėmesį ir buvo atrinktas jų parodoms. Šiuo metu studentės darbas keliauja per meno parodas iš vieno Italijos miesto į kitą – nuo Venecijos iki Milano.

Milano VERUM meno ir kultūros centro iKonica meno galerija, kurioje šiuo metu galima išvysti D. Kupstienės paveikslą „Laikinosios sostinės šurmulys“, siekia apjungti šiuolaikinių menininkų kūrinius, nesvarbu, ar tai tapyba, skulptūra, fotografija, instaliacijos ar vaizdo menas. Džiugu, kad tarptautinės meno parodos kuratoriai Marianna Jurcova ir Mauro Giampieri suteikė progą studentės darbui kabėti tarp kitų užsienio šalių menininkų paveikslų.

Tikimės, kad Objektinio meno programos studentės Daivos Kupstienės drąsa žengti į tarptautines parodas, įkvėps ir kitus studentus siekti platesnių galimybių.