Kauno kolegijos Menų akademijos Dizaino, Mados dizaino, Įvaizdžio dizaino ir Fotografijos studijų programų studentai, dalyvaudami simuliacinės veiklos projekte, sukūrė Vienožingsnio paskyrą socialiniame tinkle Facebook, kurioje pristato savo darbus bei kūrybinio proceso užkulisius.

„Projektu planuojama sudominti kelias tikslines auditorijas: Menų akademijoje norinčius studijuoti moksleivius bei jų tėvus, o taip pat – galimus studentų darbdavius. Tokio informacinio kanalo sukūrimas, įtraukiant studentus, naudingas keliais aspektais: studentai pasimoko pristatyti save, tuo pačiu ir Kauno kolegiją; darbdaviai ar potencialūs partneriai – susipažįsta su profesinėmis kolegijos studentų galimybėmis; būsimi studentai – pamato kolegijos „virtuvę“, – supažindina projekto iniciatorius, komunikacijos ir ryšių su visuomene ekspertas Arūnas Armalis.

Šis simuliacinės veiklos projektas skatina ir padeda studentams ne tik žengti pirmus žingsnius pristatant save, kaip augančius profesionalus, bet ir suteikia svarbios patirties dirbant komandoje.

Kviečiame palaikyti aktyvius, sumanius ir kūrybingus Menų akademijos studentus ir susipažinti su jų kūrybą Vienožingsnio paskyroje!