Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino studijų programos absolventė Aistė Černiauskaitė sako, jog studijuoti būtent šioje studijų programoje buvo jos svajonė. Studijų metu įgytos žinios skatina pasitikėjimą savimi ir atveria naujas galimybes einant mados dizainerės keliu.

Kas paskatino Tave pasirinkti Mados dizaino studijų programą Kauno kolegijoje?
Ilgą laiką norėjau studijuoti Mados dizaino studijų programą ir dėjau pastangas įstoti būtent į ją, kitų variantų net nesvarstydama. Informacijos apie studijų programą pateikimas Kauno kolegijos ir Menų ir ugdymo fakulteto internetiniuose puslapiuose, Facebook’o paskyrose, Instagram’e bei Mados dizaino studentų ar jau baigusių šią studijų programą absolventų atsiliepimai padėjo tvirtai jaustis priėmus sprendimą studijuoti.

Kokie studijuojami dalykai studijų procese Tau patiko labiausiai, buvo naudingiausi?
Aprangos projektavimas, mados iliustravimas, piešimas, prekės ženklo valdymas, kompiuterinė grafika. Pastaroji yra ypač svarbi mados dizaineriui vizualizuojant kūrybinius sumanymus.

Kokia studijų metu atlikta praktika Tau buvo naudingiausia?
Studijų metu praktiką atlikau vienoje iš siuvimo pramonės įmonių. Šia praktika nusivyliau, nes neįgijau jokių naujų žinių. Tiesiog dirbau darbą, kurio rezultatai buvo naudingi įmonei. Norėtųsi daugiau pagalbos iš kolegijos pusės, padedant studentams susirasti vietas praktikai, kurios būtų naudingos ir atitinkančios studijuojama dalyką.

Be studijų procese išmoktų dalykų, kokius vertybinius, moralinius, dvasinius principus sustiprinai studijuodama Kauno kolegijoje?
Jeigu tiki savo idėja, reikia mokėti ją argumentuoti, apgynti ir visi keliai Tau yra atviri.

Kodėl paragintum, norinčius studijuoti, rinktis Mados dizaino studijų programą?
Jeigu jaučiate, kad Mados dizaino studijų programa yra tikrai Jums – tuomet pirmyn, nedvejokite, nes kol Jūs abejojate, kažkas jau pasirinko šias studijas.

Su absolventės A. Černiauskaitės kūriniais galite susipažinti behance.net platformoje