Džiaugiamės ir palaikome Kauno kolegijos Menų akademijos studentus, kurie baigę studijas aktyviai dalyvauja Lietuvos meno lauke. Todėl norime pasveikinti Fotografijos studijų programos absolventus Lidiją Kaleinikovaitę, Šarūną Kvietkų ir Ernestą Tatlauską liepos 1 d. 17.30 val. Prospekto fotografijos galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) atidarančius grupinę parodą „New Folder IV“.

„New Folder“ yra kasmetinė Lietuvos fotomenininkų sąjungos rengiama paroda, kurioje pristatomi nauji sąjungos nariai. Tai galimybė pažvelgti į kiekvienais metais atsinaujinančią fotomenininkų bendruomenę ir jaunus autorius jaudinančias problemas bei jų pasirenkamus raiškos būdus.

Parodoje „New Folder IV“ Šarūnas Kvietkus pristatys kūrinių ciklą „Gimtoji žemė“, kuriame konceptualiai tematizuoja emigracijos ir identiteto paieškos problemas. Apmąstydamas vertybines schemas, autorius sukuria abstrakčius savos vietos scenovaizdžius. Lidija Kaleinikovaitė darbuose kelia klausimą: ar mes norime pasitikėti kitu žmogumi ir iš tiesų išgirsti vyresniosios kartos patirtis? Ernestas Tatlauskas apibrėžia žmogaus santykį su istorija ir atmintimi. Autorius, pasitelkdamas performatyvias inscenizacijas, siekia atskleisti dabarties paradoksalumą.

Kviečiame apsilankyti!

Nuotrauka: Lidija Kaleinikovaitė

Paroda veikia: 2020 07 01 – 07 25

Lietuvos fotomenininkų sąjungos inf.