Kauno kolegijos Menų akademijoje rugpjūčio 10 – 13 d. vyks gražia tradicija tapęs, Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno studijų programos dėstytojos, odos menininkės Lolitos Grabauskienės kuruojamas odos meno vasaros simpoziumas „Oda-forma-idėja 2020“, kurio tema šiais metais – „Knyga kaip meno objektas“.

Simpoziumo metu dalyviai susipažins su istoriniais knygos įrišimo ir priešlapių marginimo būdais: marmuravimu (ebru) ant vandens ir marginimu kleisterio technika, sukurs autorinę knygą ilgo dygsnio (long stitch) arba armonikos (leporello) technika, susipažins su šių technikų interpretacijų galimybėmis, autorinės knygos viršelį margins pritaikydami individualius dekoro elementus. Dalyviai įgys naujų žinių, pasisems įkvėpimo bei lavins jau turimus įgūdžius autorinių knygų kūrimo srityje.

Simpoziumo metu planuojama aplankyti Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje veikiančią Vilniaus knygrišių gildijos parodą „Knygrišių knygos“, užsukti į dirbtuves pas talentingą ir originalią kūrėją Leonorą Kuisienę ir susipažinti su menininkės kurtomis konceptualiomis skulptūrinėmis knygomis.

Dalyvių skaičius yra ribotas (10 žmonių), todėl būtina išankstinė registracija: el. p.: lolita.grabauskiene@go.kauko.lt, tel. nr.: 8 672 10164

Simpoziumo kaina – 80 Eur.

Mokestis mokamas iki rugpjūčio 6 d. banko pavedimu į Kauno kolegijos „Swedbank“ sąskaitą: LT28 7300 0100 0222 9776 (nurodant paskirtį – Odos simpoziumas rugpjūčio 10 – 13 d.).

Simpoziumo „Oda-forma-idėja 2020“ programa.

Jau devintąjį kartą organizuojamas odos meno simpoziumas yra skirtas meninio ugdymo specialistams, vizualaus ir taikomojo meno sričių atstovams bei visiems, besidomintiems unikaliomis odos meno galimybėmis. Dalyvavimas jame yra naudingas ne tik siekiant kūrybinio tobulėjimo ir naujų patirčių, įgyjant profesinių žinių, tačiau ir plečiant kolegų bei bendraminčių ratą.

Simpoziumo dalyviams bus įteikiami dalyvavimą „Oda-forma-idėja 2020“ patvirtinantys pažymėjimai.

Kviečiame dalyvauti!