Iki birželio 25 d. Kauno kolegijos Menų akademijos „Pelėdų kalno“ galerijoje ir ekspozicinėse „Koridorių“ erdvėse (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) eksponuojama Kauno dailės gimnazijos abiturientų baigiamųjų kūrybinių darbų paroda, kurioje pristatomi 74-osios dvyliktokų laidos kūriniai.

„Menų akademijos misija – auginti jaunuosius menininkus. Suteikdami galimybę abiturientams eksponuoti savo darbus tose pačiose erdvėse, kur eksponuojami pripažintų Lietuvos ir užsienio menininkų kūriniai, įkvepiame jaunimą pasitikėjimo savimi einant tolyn pasirinktu keliu“, – sako Menų akademijos vadovė dr. I. Valentinienė.

Tai pirmoji Kauno dailės gimnazijos abiturinetų laida, kuri baigiamuosius darbus kūrė neįprastomis sąlygomis – namuose, su mokytoju konsultuojantis tik nuotoliniu būdu, o tai dvyliktokams buvo nelengva. Mokinių darbų idėjas realizuoti padėjo grafikos mokytojas Evaldas Mikalauskis, nuostabūs tapybos mokytojai Ramunė Staškevičiūtė ir Gintautas Vaičys, darbščioji tekstilės mokytoja Virginija Katkevičiūtė, dizaino mokytojas Saulius Jarašius ir rimtasis skulptūros mokytojas Algimantas Šlapikas.

Gimnazijos bendruomenė tikisi, kad darbų eksponavimas lankytojams paskatins sudomėti menu bei Kauno dailės gimnazija.