Rugpjūčio 12 d. 18 val. sodyboje „Senosios Gegužinės ūkis“ (Beržės g. 4, Gegužinės k., Kaišiadorių r.) atidaroma Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos lektorės, grafikės Sigutės Bronickienės personalinė paroda „Grafika“. Parodos atidarymas ir susitikimas su menininke pradės sodybos šeimininkų – Neringos ir Rolando – organizuojamą renginį „Vasaros kelionė link…“.

„Manau, su amžiumi geriau suvokiame visumos gylį ir pažinimo neįmanomumą. Nesvarbu, ar tai būtų gamta, ar religija, ar istorija ir suprantame, kad plačiai gilintis beprasmiška. Reikia siaurinti. Ne akiratį, ne ne, bet kelią. Ir mažinti greitį, kad bent pabandytume suprasti ir pajusti prasmę. Ar galima pažinti gėlę arba žmogų, žiūrint į juos pro važiuojančio automobilio langą? Ne. Reikia lėtai lėtai eiti, giliai giliai kvėpuoti, ramiai ramiai kalbėtis ir, visų svarbiausia, klausytis, klausytis, klausytis. Aš, važiuodamas ar bėgdamas, nebeplanuoju stebėti man tokių tolimų tapyrų ar skruzdėdų, grifų ar šventųjų ibių, aborigenų ar andalūzų. Jau nebeturiu tam laiko, nes turiu begales nepažinto pasaulio čia, sodyboje „Senosios Gegužinės ūkis“, – sako sodybos šeimininkas, renginio organizatorius Rolandas ir kviečia dalyvauti renginyje  „Vasaros kelionė link…“. Bus tikrai įdomu ir netikėta.

Renginio „Vasaros kelionė link…“ programa (rugpjūčio 12  d., šeštadienis):

I dalis

  • 17.30 – 18.00 svečių suvažiavimas, susipažinimas su sodyba „Senosios Gegužinės ūkis“;
  • 18.00 – 19.00 grafikės, pedagogės Sigutės Bronickienės parodos atidarymas, susitikimas – pokalbis su autore;
  • 19.00 – 20.00 dainininkės, pedagogės, Neringos ir Rolando bičiulės, Juditos Leitaitės koncertas „Atsiliepki tu manoj dainoj”, kuriame skambės F. Šuberto, E. Grygo, J. Bize, M. Legrano, R. Lovlando, G. Kuprevičiaus, A. Raudonikio, V. Ganelino ir kitų kompozitorių kūriniai. Koncerte taip pat dalyvaus žinoma atlikėja, pedagogė, ansamblio „Ainiai” smuikininkė Paulina Daukšytė–Šereckienė bei pedagogas, kompozitorius, pianistas Jurijus Suchanovas.

II dalis

  • 20.00 neformalūs pokalbiai su vakaro svečiais prie mėgiamo gėrimo taurės ir vaišių.

Dalyvavimo sąlygos:

  • dalyvavimas antrojoje renginio dalyje (nuo 20.00 val) suaugusiems svečiams – 10 €;
  • papildomai mėgiamais gėrimais ir užkandžiais renginio dalyviai pasirūpina patys.

Renginio organizatoriai prašo apie dalyvavimą pranešti iki rugpjūčio 11 d. (penktadienio) vakaro el. p.: rolandas@senojigeguzine.lt, nakvynė nenumatoma.