Nuo kovo 22 d. Kauno kolegijos Bibliotekos ir informacijos išteklių centre (Pramonės pr. 22A, Kaunas) eksponuojama Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Dizaino studijų programos Grafinio dizaino I, II, III kurso studentų grafinių plakatų paroda – konkursas „Piešiu širdį“.

Paroda – konkursas, skatinanti studentų kūrybines veiklas, yra socialinė ir meninė iniciatyva, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į svarbiausią žmogaus kūno organą širdį ir jos įtaką fizinei bei dvasinei gerovei.

„Piešiu širdį“ iniciatorius – pacientų draugiją „Sveika širdis“, vienijanti sergančius hipertenzija, turinčius padidintą cholesterolio kiekį kraujyje, gyvenančius su kitomis širdies bei kraujagyslių ligomis pacientus, bei tuos, kuriems rūpi širdies sveikata ir sveika gyvensena. Draugija kelia ambicingus tikslus – ne tik išmokyti visuomenę išvengti širdies ligų, o, jei tai neįmanoma, išlaikyti kuo aukštesnę gyvenimo kokybę gyvenant su jomis, bet ir būti išgirsta, priimant svarbius sprendimus valdžioje. „Sveika širdis“ įvairiomis formomis ir metodais šviečia visuomenę širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksnių, jų valdymo, prevencijos bei sveikos gyvensenos klausimais, skatina draugijos ir Lietuvos medicinos institucijų, kitų įstaigų bei įmonių bendradarbiavimą, siekiant pacientų socialinės adaptacijos bei fizinės, emocinės ir psichologinės sveikatos gerinimo.

Balandžio 20 d. Bibliotekos ir informacijos išteklių centre vyks parodos – konkurso „Piešiu širdį“ uždarymo renginys, kuriame geriausių darbų autoriai bus apdovanoti piniginiais prizais. Detalesnė informacija apie renginį – bus skelbiama netrukus.

Organizatoriai ir iniciatoriai: Pacientų draugija „Sveika širdis“, Kauno kolegijos Menų akademija

Pagrindiniai kuratoriai: Rasa Šemiotienė, Gintarė Jarašienė

Kuratoriai: Inga Valentinienė, Gerūta Sprindytė, Sigutė Bronickienė

Dizainerė: DZ1 II gr. stud. Rosita Pakalnytė

Parodos eksponavimas: DZ1 II gr. studentai

Paroda veikia: 2023 03 22 – 04 20