Iki gegužės 19 d. Kauno kolegijos Menų akademijos „Pelėdų kalno“ galerijoje (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) veikia tapytojos Aušros Vaitkūnienės personalinė paroda „Pamiršto laiko pavėsyje“.

Parodoje eksponuojami 2012 – 2018 m. kurti paveikslai, kuriuos įkvėpė menininkės pasivaikščiojimai gražiausiuose Europos parkuose ir ten atrasti motyvai. „Kitokia šviesa, klasikinės skulptūros ir fontanai – beveik prarastos, pamirštos kultūros liudytojai. Ne veltui lankantis viename Prancūzijos parke žvilgsnis pagavo ant neveikiančio fontano pritaisytas lenteles su įspėjimu apie nuodingą vandenį. Netekantis vanduo, nutrūkusi srovė – ženklas ir perspėjimas dėl perteklinės informacijos, prarandant tikrosios, senosios kultūros ištakas“, – mintimis dalinasi A. Vaitkūnienė.

Tapytoja yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė, 2013 –aisiais įvertinta Pollocko – Krasner fondo (JAV) stipendija, jos kūrinių yra Lietuvos bei užsienio dailės muziejuose ir privačiose kolekcijose. A. Vaitkūnienė yra Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Tapybos katedros vedėja. Menininkė aktyviai dalyvauja grupinėse parodose, rengia personalines, o taip pat organizuoja ir kuruoja skirtingų kartų tapytojų kūrybą pristatančias parodas.