Lapkričio 24-27 dienomis vyks oficialus „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ uždarymas, kuriam skirtas renginys „III Veiksmas: sutartis| Europos kultūros sostinės uždarymas“, vyksiantis „Žalgirio“ arenoje, kvies sudaryti sutartį su savimi ir savo miestu, pasižadant nuo šiol gyventi ilgai ir laimingai. Operos, elektronikos, džiazo, čiurlioniškų motyvų aidas ir daugiau kaip 150 atlikėjų, aktorių ir šokėjų, kuriančių muzikos ir teatrinių elementų kupiną pasirodymą – taip užbaigti Europos kultūros sostinės metus žada „Kaunas 2022“ komanda.

Visą uždarymo savaitgalį kauniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami prisijungti prie trečiojo Žvėries žaidimo, pasimėgauti šiuolaikinės šviesos instaliacijomis, kurios atkeliaus iš kitų Europos miestų ir Europos kultūros sostinių bei apsilankyti kultūriniuose renginiuose viešosiose erdvėse.

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ uždarymo programą Kaune ir Kauno rajone bei bilietus į uždarymo šou „Žalgirio“ arenoje rasite: https://kaunas2022.eu/sutartis