Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos, Kalbų centro, Pedagogikos katedros ir Socialinio darbo katedros akademinių grupių seniūnai kviečiami dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje, kurią moderuos prodekanė studijoms Renata Sedliorienė ir studijų vedėja Nijolė Meškelienė.

Kauno kolegijoje išskirtinis dėmesys skiriamas studijų kokybei ir jos vystymui, todėl diskusijoje akademinių grupių seniūnus kviesime dalintis nuomonėmis apie studijas, studijų proceso organizavimą, iškilusias problemas, o taip pat skatinsime pasidalinti gerąja patirtimi.

Kadangi atstovaujate savo akademinių grupių interesus, raginame prieš apvalaus stalo diskusiją aptarti su studijomis susijusius svarbius ir aktualius klausimus su kolegomis.

Apvalaus stalo diskusija Menų akademijos akademinių grupių seniūnams vyks lapkričio 27 d. (pirmadienį), 11:45 val., 203 auditorijoje (A. Mackevičiaus g. 27,  antras aukštas, „Pelėdų kalno“ galerija).

Apvalaus stalo diskusija Kalbų centro, Pedagogikos katedros ir Socialinio darbo katedros akademinių grupių seniūnams vyks lapkričio 29 dieną (trečiadienį), 11:45 val., 410 auditorijoje (Pramonės pr. 22).

Diskusijos dalyvius pasitiksime su šiltos ir gardžios kavos puodeliu. Iki pasimatymo!