Gyvenimas yra įvairialypis, jį sunku nuspėti, bet jame kiekvienas siekiame pajusti, ko ištiesų norime, kaip galime save atrasti ir realizuoti, kur pritaikyti turimas žinias, įgūdžius. Iš šių minčių gimė šūkis „Arčiau gyvenimo“, kuris lydės Kauno kolegijos vykdomą komunikacijos kampaniją vasaros laikotarpiu.

Studijos, kurios gali būti pritaikomos

Studijų Kauno kolegijoje pritaikomumas praktikoje – tai ilgalaikis įdirbis, kuris yra tęsiamas jau keletą metų. Vasaros kampanija siekiama atkreipti dėmesį, kad Kauno kolegijos studijų programos yra sukurtos taip, jog studijuojantieji per studijų laikotarpį galėtų įgyti tvirtas teorines žinias ir maksimaliai išlavintų praktinius įgūdžius. Kauno kolegijoje vidutiniškai nuo 30 iki 50 proc. viso studijų programų laiko yra skiriama praktiniams studentų įgūdžiams formuoti. Stiprinamas praktikos vietų tinklas, pasirašomos ilgalaikės bendradarbiavimo sutartys su Lietuvos ir užsienio verslo įmonėmis, organizacijomis.

„Arčiau gyvenimo“ – tai pažadas stojančiajam, jog studijų metu įgytos žinios ir patirtis yra pritaikomos kasdieniame gyvenime. Nuo dantų techniko, dizainerio, teisininko iki kibernetinės saugos specialisto – studijų pritaikomumą galima pamatyti įvairiausių profesijų atstovų darbe.

Komunikacijos kampanija su šūkiu „Arčiau gyvenimo“ atliepia jau nuo pat institucijos įsteigimo pradžios ieškotas galimybes kurti produktyvias sąsajas tarp studijų, mokslo taikomosios veiklos ir darbo rinkos. Šiandien kolegija gali pasigirti bendrais veiklos rezultatais su socialiniais partneriais Lietuvoje ir užsienyje, mokslo taikomųjų tyrimų organizavimo iniciatyvomis bei nuolatiniu studijų programų ir procesų tobulinimu, atitinkant realią darbo rinkos situaciją ir europinius standartus.

Visa informacija apie priėmimą į studijas – konsultacijų metu

Siekiant būti dar arčiau būsimųjų studentų, Kauno kolegijos Studentų priėmimo skyrius konsultuoja visais rūpimais priėmimo į studijas klausimais: el. paštu priemimas@go.kauko.lt arba tel. nr. (8 620) 52 041 (pirmadienį–ketvirtadienį 8.00–16.00 val., penktadienį 8.00–15.45 val.).

Konsultacijos stojantiesiems vykdomos ir atvykus į Kauno kolegiją (Kaunas, Pramonės pr. 22A, 104 kab.), tačiau būtina išankstinė registracija nurodytu el. paštu arba telefonu.

Visą informaciją apie Kauno kolegijoje realizuojamas studijų programas galite rasti čia: https://www.kaunokolegija.lt/studiju-programos/