Kauno kolegijos Kalbų centras kartu su Kartagenos universitetu (Ispanija) bei mokslo ir švietimo institucijomis iš Graikijos dalyvauja trejų metų trukmės tarptautiniame „Erasmus+“ projekte „INDIE“ (Interactive Digital Content Platform to share, reuse and innovative in the classroom), kurio  metu yra kuriama interaktyvi mokymosi platforma, vystomas jos turinys, rengiama skaitmeninė metodinė medžiaga, pateikiami įtraukiantys, į studentus orientuoti, mokymosi metodų modeliai.

Galimybė prisijungti prie „INDIE“ radosi Kalbų centro dėstytojai, projekto vadovei Ievai Brazauskaitei–Zubavičienei bendradarbiaujant su Mursijos universitetu, į kurį dėstytoja vykdavo skaityti paskaitų. Užmezgus abipusiu pasitikėjimu grįstus ryšius, Kalbų centras buvo pakviestas prisijungti prie projekto.

Šiuo metu dėl esamos situacijos – karantino – projekto partnerių susitikimai rengiami nuotoliniu būdu. Paskutiniame susitikime, kuriame Kalbų centrą atstovavo jo vadovė Renata Sedliorienė ir lektorė I. Brazauskaitė–Zubavičienė, buvo aptariamas tolimesnis projekto vykdymas ir, užtikrinant kokybišką jo įgyvendinimą, partneriai vieningai nusprendė, kad gegužės mėnesio susitikimas, kuris, buvo planuota, vyks Kauno kolegijoje, bus surengtas nuotoliniu būdu. Jo metu bus pristatomos nuotoliniam mokymui sukurtos įvairių disciplinų užduotys.

O esamai situacijai pasikeitus, tikimąsi, jog „INDIE“ partnerių susitikimas, kuris buvo suplanuotas Kauno kolegijoje, įvyks spalio mėnesį.