Dabartinis laikotarpis yra sudėtingas visiems. Kiekvienas turime įdėti maksimumą pastangų ne tik laikydamiesi karantino ir taip saugodami save ir aplinkinius, bet ir palaikydami savo psichologinę sveikatą. Šioje situacijoje, kurioje mums įprastas socialinis gyvenimas staiga pasikeitė, jaučiamės vieniši, dienose daugiau nerimo, nežinomybės. Tačiau nepaisant to, ką išgyvename šiandien – tikrai esame ne vieni.

Normalu, jog kartais pritrūkstame energijos, pozityvumo ar jaučiame įtampą. Labai svarbu savyje atpažinti negatyvius jausmus ir, jei patiems nepavyksta su jais susitvarkyti – artimieji, draugai tikrai yra pasiruošę išklausyti. Neretai, pasidalinus savo mintimis, jausmais, užplūsta palengvėjimo jausmas.

Rekomendacijos kaip palaikyti gerą psichologinę savijautą saviizoliacijos laikotarpiu.

Tačiau, jei net ir pasikalbėjus su žmonėmis, kurie Jums yra artimi, kuriais pasitikite, ir toliau jaučiate didelę įtampą, neigiamas emocijas – patariama kreiptis į psichologinę pagalbą teikiančius specialistus.

Reikiamą pagalbą Jums suteiks Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto dėstytojos, psichologės Rasa Vaitkienė ir Edita Ivinkina.

Rasa Vaitkienė – konsultacijas teikia pirmadieniais ir penktadieniais nuo 10 iki 12 val.; prašome kreiptis telefonu: 869850403;

Edita Ivinkina – konsultacijas teikia darbo dienomis nuo 15 val.; prašome kreiptis telefonu:8649 06521 arba el. paštu: edita.ivinkina@go.kauko.lt

Psichologinių konsultacijos yra nemokamos.

Jei Jums skambinant telefono linijos bus užimtos, Jums bus perskambinama ir susitariama dėl tinkamo pokalbio laiko.

Esate ne vieni. Visada yra žmonių, kurie pasiruošę padėti.