Šiandien 16 val. Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos „Pelėdų kalno“ galerijoje (A. Mackevičiaus g. 27. Kaunas) atidaroma, Kauno meno mokyklos 100-mečiui skirta, dailininko, fotografo, leidėjo Rimanto Dichavičiaus personalinė fotografijos paroda „Tarp laiko virsmų“, kuruojama Menų akademijos vadovės dr. Ingos Valentinienės.

Parodoje bus eksponuojamos fotografo nuotraukos iš ciklų „Žiedai tarp žiedų“, „Lietuvos etnografija“, „Vizijos“, „Gintaras“. Parodą papildys R. Dichavičiaus eskizų bei nuotraukų išklotinių ekspozicija, o taip pat Dalios Shilas dokumentinio filmo „Artėjimas prie grožio“ peržiūra.

Parodos atidarymą lydės ir susitikimo su dailininku renginys, kuriame R. Dichavičius dalysis prisiminimais, pasakos apie kūrybą, pristatys paties išleistas knygas, kurias bus galima įsigyti su fotografo autografu.

Kviečiame dalyvauti!

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.