Artūras Rimkevičius. Chiune Sugihara1900 – 1986
Artūras Rimkevičius. Autoportretas

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos lektorius, stiklo menininkas Artūras Rimkevičius dalyvauja Kauno kūrėjų bendruomenę sutelkiančiame projekte „Homo kaunensis“.

„Įkvėpti Jungtinėje Karalystėje ir JAV esančių Nacionalinių portretų galerijų, šiuo projektu siekiame skatinti empatiją kiekvienam žmogui, esančiam miesto dalimi, per portreto žanrą išryškinant jo individualumą, perteikiant emocijas, nuotaiką. Virtualioje projekto platformoje tiek profesionalūs menininkai, tiek mėgėjai, studentai ir moksleiviai gali pristatyti savo kūrinius, kuriuose jie įamžina juos įkvepiančias, Kauno miesto simboliais tapusias, istorines asmenybes, savo artimuosius, draugus arba – tiesiog save“, – sako projekto organizatoriai.

Virtualioje galerijoje eksponuojami portretai ir autoportretai, sukurti tapybos, grafikos, skaitmeninio meno ir autorinėmis technikomis, o taip pat vitražai, koliažai, skulptūros darbai.

Tapti „Homo kaunensis“ dalimi kviečiami visi, kuriems kūryba yra viena iš saviraiškos formų. Norėdami prisijungti prie projekto dalyvių, užpilkyte formą, esančią čia.

Projektas „Homo kaunensis“ yra „Kaunas 2022“ programos dalis.