Dizaino studijų programos Grafinio dizaino specializacijos absolventai, neseniai puikiai apsigynę baigiamuosius darbus, gynimų metu pristatė net keletą projektų, skirtų Kauno kolegijai bei Menų ir ugdymo fakultetui.

Iš gynimų metu pristatytų 13 baigiamųjų darbų išsiskyrė Rugilės Leliūtės kurtas internetinės svetainės, skirtos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos elektroninei parduotuvei „Pelėdų kalnas“, dizainas. Kaip teigė Dizaino studijų programos dėstytoja, dizainerė Gintarė Jarašienė, darbas iš studentės pareikalavo visapusiškų gebėjimų. Darbą, kuriame buvo pristatytas  Kauno kolegijos bibliotekos ir informacijos išteklių centro vizualinio stiliaus dizainas sukūrė Vilius Pečiulis, o Odeta Erslovaitė pristatė Kauno kolegijos baldų katalogo dizainą.

Puikių rezultatų baigiamuosiuose darbuose, atskleisdamos gebėjimus ne tik sukurti internetinių svetainių dizainus, bet ir įgyvendindamos juos technologiškai, pasiekė Deimantė Gudelytė ir Karolina Tamošaitytė, sukūrdamos  prekinių ženklų bei internetinių svetainių dizainus.

Kūrybinę saviraišką grafinio dizaino srityje atskleidė Povilas Kupčinskas, baigiamajame darbe pristatydamas plakatų serijos ekologijos tema, skirtos gaisrų prevencijai, dizainą, taip pat Haroldas Vilkauskas, sukūręs komiksų žurnalo „Minties kryptis“ dizainą bei Sonata Šnirpūnaitė, pristačiusi konceptualaus žaidimo „Distopija“ projekto dizainą.

Baigiamųjų darbų vystymas vyko karantino laikotarpiu, todėl tiek studentams, tiek jų darbų vadovams teko įdėti nemažai pastangų, kad sukurtų ir atliktų baigiamuosius darbus pagal visus keliamus reikalavimus, tačiau jiems tai padaryti pavyko puikiai.

Baigiamiesiems darbams vadovavo Dizaino studijų programos koordinatorius Juozas Dundulis ir dėstytojos – Gintarė Jarašienė, Gerūta Sprindytė, Dovilė Vilkienė.

Džiaugiamės originaliais baigiamųjų darbų rezultatais ir linkime absolventams sėkmės!