Spalio 12 d. Birštono Kurhauzo parodinėse erdvėse (B. Sruogos g. 2, Birštonas) atidaroma tarptautinė odos meno objektų paroda „Žmogus gamtoje/Palikti ženklai“, kurioje savo darbus pristato penkiolika menininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Tarp jų – Kauno kolegijos Menų akademijos Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno studijų programos dėstytoja, odos menininkė Lolita Grabauskienė ir Dizaino studijų programos dėstytoja, grafikė Sigutė Bronickienė.

Tęstinėje, jau ketvirtus metus organizuojamoje, parodoje šalia profesionalių odos menininkų darbų galima pamatyti ir kitų meno sričių dailininkų kūrinius. Visus juos vienija pasirinkta medžiaga ir požiūris į gamtą, kaip inspiracijų šaltinį.

Besaikis vartotojiškumas atitolino žmogų nuo gamtos, tačiau vis dažniau pasigirsta balsai, skatinantys sustoti ir susimąstyti, liautis niokoti ir teršti gamtą.  Menininkai jautriai reaguoja į besaikį gamtos išnaudojimą, dėl to kylančias ekologines problemas, vykstančius negrįžtamus pokyčius gamtoje.

Tai atsispindi jų kūriniuose, eksponuojamuose parodoje, kurios atidarymas vyks spalio 12 d. 15 val. Birštono Kurhauzo parodinėse erdvėse (B. Sruogos g. 2, Birštonas). Kviečiame!

Paroda veikia: 2019 10 12 – 2019 11 09