Verslo fakultetas nuolat taiko inovatyvius mokymo ir mokymosi metodus, atnaujina studijas, palaiko tarptautinius ryšius, siekia studentų įsitraukimo, o visai neseniai pirmą kartą surengė Erasmus+ Mišriosios intensyviosios programos (BIP, angl. Blended intensive programme) studijas. Mišrios intensyvios programos metu tobulinti žinias turėjo galimybę net 30 studentų iš Lietuvos, Belgijos, Vokietijos ir Rumunijos. Programa prasidėjo virtualioje aplinkoje dar kovo mėnesį, o balandžio mėnesio pabaigoje – 24-28 dienomis persikėlė į Kauno kolegijos Verslo fakultetą, į kontaktinį darbą grupėse.

Programos metu buvo sudarytos 7 mišrios grupės, kuriose studentai aktyviai ir intensyviai dirbo ties savo verslo idėjomis, taikydami inovatyvų mokymąsi ir jo metodus. Dalyviai ne tik mokėsi iš kolegijos Verslo fakulteto dėstytojų, bet ir galėjo susipažinti su užsienio valstybių dėstytojais, kurie taip pat vedė mokymus ir padėjo studentams tobulinti savo idėjas. Mišrios intensyvios programos pabaigoje įvyko galutiniai pristatymai, kurie suteikė naujų patirčių studentams, buvo atrasta inovatyvių ateities idėjų verslo sektoriams.

Studentai džiaugiasi galėję dalyvauti programoje, dėkojo organizatoriams, dėstytojams ir komandos draugams už įspūdžius ir tiek žinių per tokį trumpą laiką. Anot jų, jie jau yra pasiruošę sukurti ir įgyvendinti savo asmenines, naujus verslo idėjas.

„Ši programa ne tik suteikė mums galimybę išmokti naujų dalykų ir susipažinti su kitomis kultūromis, bet ir išmokė mus išsigryninti savo verslo idėjas. Aš būdama apskaitos studentė, net nebūčiau pagalvojusi, kad galiu patekti į tokį projektą. Dabar žinau, kaip savo idėjas paversti verslu, kaip ieškoti finansavimo ir pasiruošti verslo pristatymams“, – dalijosi savo patirtimi Verslo fakulteto Apskaitos studijų programos studentė Justina.

Be to studentai džiaugiasi, kad turėjo galimybę ne tik tobulinti žinias Verslo fakultete, bet ir apsilankyti KTU slėnyje, kur vyksta dauguma verslo pristatymų (Pich‘ų), taip pat turėjo galimybę susipažinti su Kauno senamiesčiu ir pasimėgauti „Volfas Engelman“ alaus degustacija. Visa tai padėjo ne tik tobulinti studentų mokymosi procesą, bet ir suteikė puikią galimybę susipažinti su naujais žmonėmis, kultūromis ir patirti nepakartojamas įspūdžius.

Daugiau apie ERASMUS + programą ir galimybes (spausk čia).