Naujienos

Rodyti renginius

Arrow
👩‍💼Rugsėjo–lapkrič…

👩‍💼Rugsėjo–lapkričio mėnesiais Kauno kolegijos #VF studentų grupė kartu su kitomis aukštosiomis mokyklomis vykdė projekto ,Akademiškai sąžiningų nuotolinių studijų iššūkiai aukštojo mokslo įstaigose“ veiklas. Vakar Klaipėdos valstybinė kolegija vyko baigiamoji projekto konferencija, kurioje Įstaigų ir įmonių administravimo antrakursės pristatė tyrimo Kauno kolegijoje rezultatus.
🧐Ar Kauno kolegijos studentai išlieka akademinškai sąžiningi nuotolinių studijų metu? Kviečiame susipažinti 👉https://bit.ly/3FM5k2g

Arrow
#viktorina4 🇪🇺Paskutinį…

#viktorina4
🇪🇺Paskutinį lapkričio penktadienį skelbiame 4-ąjį konkursą europiečiams ir kviečiame laimėti prizą! 🎁Tereikia komentarų skiltyje pateikti teisingus atsakymų variantus. 🤩Laimės pirmasis teisingai atsakęs. Konkursas vyks iki pirmadienio, lapkričio 29 d., 17 val. 📩 Su viktorinos laimėtoju dėl prizo atsiėmimo susisieksime asmeniškai.
🧐Viktorinos klausimai:
1. Kokiai sričiai negali būti naudojamos ES biudžeto lėšos?
a) gynybai;
b) kultūros centrų statybai;
c) verslo plėtrai.

2. 2021 m. Austrija, Belgija, Danija, Graikija, Ispanija, Italija, Latvija, Liuksemburgas, Portugalija, Prancūzija, Slovakija, Vokietija, Kipras, Kroatija, Lietuva ir Slovėnija gavo leidimą naudotis ES ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo lėšomis. Kodėl prireikė tokios paramos?
a) dėl pabrangusių dujų;
b) dėl COVID-19 sukeltų ekonominių padarinių;
c) dėl didelių šių valstybių skolų.

3. Kaip gauti ES paramą?
a) pateikti paraišką įgaliotoms institucijoms ir užpildyti specialią formą Europos Komisijos tinklalapyje;
b) pateikti paraišką įgaliotoms institucijoms ir parengti projektą;
c) patiekti paraišką įgaliotoms institucijoms ir gauti savivaldybės arba Vyriausybės rekomendaciją.
#VF #konkursas

N
Kauno kolegija rengiasi išoriniam tarptautiniam veiklos vertinimui
2021 25 lapkričio

Kauno kolegija rengiasi išoriniam tarptautiniam veiklos vertinimui

2019 m. gruodžio 19 d. švietimo, mokslo ir sporto ministras pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtino naują Aukštųjų mokyklų ir užsienio valstybių aukštųjų mokyklų filialų išorinio verti...
Arrow
👩‍💼Puikiai žinoma, ka…

👩‍💼Puikiai žinoma, kad jaunoms moterims, siekiant karjeros tikslų, reikia ne tik žinių, bet ir padrąsinimo bei įkvėpimo.
👩‍🦰Kviečiame #VF STUDENTES IR ABSOLVENTES dalyvauti atrankoje ilgametės Europos Sąjungos institucijų vadovės Gailės Dagilienės stipendijai gauti! Norint kandidatuoti, tereikia parašyti, kuo tau būtų naudinga ši stipendija bei kaip ji padėtų siekti profesinių tikslų ir galbūt būsi viena iš dešimties, kuriai bus skirta mėnesio stipendija „Go Forward Academy“ mokymų platformoje.
📲REGISTRUOKIS IKI GRUODŽIO 1 D. 👉https://bit.ly/3119Zyp

N
Kviečiame prisijungti prie darnaus vystymosi studentų mokslinės grupės
2021 24 lapkričio

Kviečiame prisijungti prie darnaus vystymosi studentų mokslinės grupės

Esi neabejingas klimato kaitai? Socialinėms problemoms? Atliekų rūšiavimui? Domiesi kitomis darnaus vystymosi temomis ir tiki, kad pasaulis gali pasikeisti? Turi idėjų, kurios padėtų spręsti ...