Dr. Edgaras Abromavičius

Gegužės mėn., Kauno kolegijos Verslo fakulteto Sporto vadybos dėstytojas dr. Edgaras Abromavičius dalyvavo bene didžiausiame, turtingiausiame turiniu ir, ko gero, drąsiausiame inovacijų susitikime „Login 2023”, kuriame su Lietuvos ir užsienio šalių ekspertais dalijosi gerąją praktika, sukaupta patirtimi sporto vadybos srityje ir pristatė Kauno kolegijos e. sporto akademiją. „Džiaugiuosi, kad tokio masto renginyje, galėjau pristatyti Kauno kolegijos e. sporto akademijos erdvę bei dėstomą modulį“, – džiaugėsi po renginio dėstytojas dr. Edgaras Abromavičius.

„E. sportas yra vienas sparčiausiai augančių sporto industrijos sričių. Jei pažvelgtume tarptautiniu lygmeniu, organizacijos kaip FIFA, FIBA ir FC Barselona vysto elektroninio sporto programas ir tarptautines varžybas. Savo ruožtu, Kauno kolegija niekuo nenusileidžia šioms organizacijoms ir koja kojon eina šia inovatyvia linkme“, –  dalinosi įžvalgomis dr. Edgaras Abromavičius, pridurdamas, jog Kauno kolegija yra viena pirmųjų sukūrusi e. sporto modulio ir akademijos konceptą šalyje.

Sporto industrijai klestint ir plečiantis, aukštojo mokslo įstaigos tampa esmine šio proceso dalimi. Kauno kolegija, atliepdama pasaulines tendencijas, jau daugiau nei prieš du metus įrengusi e. sporto akademiją prisijungė prie e. sporto bendruomenės ir integravo e. sporto discipliną į Sporto vadybos studijų programą.

Daugiau apie Sporto vadybos studijų programą (čia).