Jau nuo liepos 1 d. Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai leisis į nepakartojamą vasaros nuotykį, kurio metu gilinsis į verslumo paslaptis ir susipažins su šiuolaikinėmis žiedinės ekonomikos tendencijomis. Penkias dienas truksianti stovykla, organizuojama Kauno kolegijos Verslo fakulteto, suburs jaunus, kūrybingus ir veržlius moksleivius, norinčius įgyti teorinių ir praktinių žinių apie verslumą bei tvarų verslą.
Stovykloje moksleivių laukia įvairios veiklos: nuo praktinių seminarų ir susitikimų su verslo atstovais iki kūrybinių bei mentorystės sesijų. Čia jaunuoliai ne tik sužinos kaip generuoti ir testuoti verslo idėjas, bet ir mokysis kurti inovatyvias verslo koncepcijas, kurias pristatys savo bendraamžiams ir ekspertams iš verslo bei mokslo pasaulio. Visą savaitę ypatingas dėmesys bus skiriamas žiedinei ekonomikai – verslo modeliui, kuris ne tik skatina ekonominį augimą, bet ir prisideda prie aplinkos tausojimo, atsižvelgiant į tai, jog jaunimas atlieka itin reikšmingą vaidmenį pereinant prie atsinaujinančios ekonominės sistemos, atstovaudamas naujos kartos vartotojams, turintiems kitokių, aukštesnių lūkesčių tvarumo srityje nei ankstesnės kartos.
„Tokio formato vasaros stovykla moksleiviams Verslo fakultete jau tapo tradicija, kasmet sulaukianti vis didesnio susidomėjimo. Tai rodo, kad verslo pasaulis jaunimui tampa vis įdomesnis. Kiekvienais metais siekiame, jog stovykla suteiktų galimybes moksleiviams įgyti ne tik teorinį pagrindą, bet ugdyti ir praktines verslumo kompetencijas, kurios yra labai svarbios jų ateities karjerai bei asmeniniam augimui“ – pažymi stovyklos vadovė, Verslo fakulteto Projektų vystymo vadovė Ramunė Bagočiūnaitė.
Praėjusių metų stovyklą dalyviai įvertino puikiai – virš 80 proc. dalyvių pritarė, jog stovyklos metu įgytas žinias galės pritaikyti praktikoje ir drąsiai rekomenduoja stovykla savo draugams bei klasiokams.
Šią stovyklą pagal „Iniciatyvos Kaunui“ programą finansuoja Kauno miesto savivaldybė. Savivaldybės palaikymas ir parama tokioms iniciatyvoms yra itin reikšminga – ji suteikia moksleiviams galimybę plėsti savo žinias ir įgyti įgūdžių, vertingų jų ateičiai. Esant tokiai paramai, sudaromos sąlygos skatinti jaunus žmones domėtis verslu, kurti inovatyvias idėjas ir ateityje prisidėti prie tvaraus bei atsakingo verslo kūrimo.